|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   buzz-prehod na športni del
6.8.2007 15:23:05   
kaya2007
imamo buzza in trenutno uporabljamo košaro, ki pa bo pomoje kmalu že malo majhna, športni dela pa je šele od 6. meseca ko user posted image  že sedi...kaj ste naredili vmes, tisti ki imate tudi buzza? V lupinici tudi ne more biti ves čas, ali pač?! user posted image
mi je malo žal da nisem vzela freestyla user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: buzz-prehod na športni del
6.8.2007 15:34:25   
pika30
Športni del sam jaz začela uporabljat že pri 4 mesecu,saj otroka najprej položiš v najnižji položaj pa gre.Ajda je ful uživala noter,prav pasalo ji je ko je imela nogice malo dvignjene.Ne vem zakaj moreš do 6.mes čakat da ga lahko daš v športnega?
Imaš tudi lupinico pa ga še malo v njej vozi.
Koliko pa je tvoj user posted image  star?


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: buzz-prehod na športni del
6.8.2007 15:51:35   
kaya2007
Zdaj bo stara 3 mesece

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: buzz-prehod na športni del
6.8.2007 16:40:15   
pika30
Potem pa jo v lupinici vozi do jeseni,potem pa preidi na športni del. user posted image



_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: buzz-prehod na športni del
6.8.2007 16:46:44   
frutka_
Meni se zdi še vedno boljše, da je v košari. Lupinica je za v avto in ne za sprehode! Če bo košarico kmalu prerastel pa ga daš v športni del in ga poležeš do konca. Če še mu glavica omahuje jo podloži s kakšno brisačo. Ampak pri otroku se to full spreminja in morda bo takrat že dovolj "močan" da jo lepo drži. Košaro uporabljaj kolikor dolgo se da.


lp

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: buzz-prehod na športni del
6.8.2007 16:57:11   
kaya2007
košara je že fajn, ampak tamala bi rada že gledala kaj naokoli, notri je pa čisto skrita!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: buzz-prehod na športni del
6.8.2007 17:05:05   
kaya2007
pika, sem pogledala slikce v albumu...kdaj je ajda že takole "kravice pasla" oz. držala glavo gor ko je bila na trebuhu? Moja namreč še niti slučajno ne drži takole glave...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: buzz-prehod na športni del
6.8.2007 21:42:13   
mayci
Naš mali je tudi precej kmalu želel kukati naokrog, pa je bil še premajhen za športni del, tako da sem mu potem ležišče v košari malo podložila na zgornjem delu in je bil potem zadovoljen!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: buzz-prehod na športni del
6.8.2007 22:20:53   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

pika, sem pogledala slikce v albumu...kdaj je ajda že takole "kravice pasla" oz. držala glavo gor ko je bila na trebuhu? Moja namreč še niti slučajno ne drži takole glave...

Pri 3 mes in pol.Hitro mi je začela glavico pokonci držat,na previjalni,kot si videla na sliki (v rdečem bodiju)se mi je že tudi obračat začela.Je prava navihanka,ful gibčna,zdaj pa sploh pri 7 mes,ko jo šiba po vseh štirih po postelji,da jo komaj ujamem user posted image  na previjalni pa jo komaj še previjem.
Saj boš videla kako user posted image   hitro napreduje, samo malo več časa rabi,zato nič ne skrbi.Naj čimveč kravice pase,roke pa naj nima stegnjene od sebe,ampak jih naj ima ob sebi in malo pokrčene,da se lahko nanje upre in tako bo lahko malo dalj glavico pokonci držala,če veš kako mislim. user posted image


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?