ZGORNJA 2 ZOBKA (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


NIK IN MAMI -> ZGORNJA 2 ZOBKA (14.11.2004 20:39:48)

:sloncek:PRI NAS SMO PA TAKO SITNI,NIČ NEBI JEDLI,NE SPALI,NE IGRALI...MAMICA PA JE ŽE ČISTO NA KONCU Z MOČMI ,SAJ NEVEM KAJ NAJ ŠE NAREDIM,DA GA NE BI VEČ BOLELO,SRBELO...EDINO KAJ GA ŠE ZABAVA JE TO ,DA GA CELI DAN NOSIM NA ROKAH ALI PA MU POJEM, NAŠEMU MALEMU:duda:...KAJ STE PA VE TAKRAT POČELE OZ. KAJ STE JIM DALE PROTI BOLEČINI???????????? HVALA:sloncek:




analizapola -> ZGORNJA 2 ZOBKA (14.11.2004 21:40:16)

Nasa Ana Liza je stara 7m in ima spodnja dva zobka, ravno sedaj pa čakamo zgornja. Obstaja mazilo Calgel, ki se kupi v lekarni. Stane cca 800 sit in preverjeno pomaga.

V takem primeru najbolj pomaga neznost mamice, pa crklanje.

Pa kaj cmo, ko pa zraste pa veliko žemlja jabolko napasirana hrana ne bo več problem.
:muca:




kimi -> ZGORNJA 2 ZOBKA (14.11.2004 21:41:45)

Moj sicer še nima zobkov pa se mi zdi da bodo kamlu vn prilezli saj bi se tudi samo nosil še huje kot prej. No jaz imam kremo calgel ki se mi zdi da ne pomaga prav veliko, tast mi je pa rekel da pomaga če mu z rdečim vinom namažeš




lorelei -> ZGORNJA 2 ZOBKA (14.11.2004 22:33:33)

Mi smo masirali z mokro mrzlo krpico, za nekaj časa je pomagalo. Tudi Calgel je pomagal in ohlajena žvečila (tista plastična, ki imajo takočino noter). Zdaj, ko se prebijajo na dan štirice, pa nič ne pomaga. :zmeden2:Enej je že 14 dni siten, na obrazku se mu vidi, da je na pol bolan. Komaj čakamo, da mine... Najbolj od vsega pa pomaga igra z otrokom :duda:(da pozabi) in crtanje. Srečno...




Stran: [1]