ne mara mleka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mateja 26 -> ne mara mleka (14.11.2004 18:25:10)

Nedavno nazaj sem pisala,da naša tamala ne je nič drugega kot banane,pa ste mi svetovale naj banane mešam med ostale stvari.No ,to sem prakticirala,tako da sedaj je skoraj vse.Nastal je pa drug problem.Odkar "ve"za žlico,se mleka ne dotakne .Ko vidi flaško se že nakremži,tišči usta skupaj,obrača glavo levo in desno,....
Naj povem,da sem poskusila že z več vrstami,pa ji nobeden ni všeč.Ampak po moje mora piti še mleko,glede na to,da je stara 5,5mesecev.Ful pa je mlečne kašice.A je lahko to namesto mleka?

Kaj mi svetujete?

Že v naprej najlepša hvala

Mateja




dix -> ne mara mleka (14.11.2004 18:49:03)

Naš se mleka dobesedno boji! Če ga vidi v flaški (od brateca) in ga vprašaš če bo, zbeži. To pa traja od nekje 8 mes. Edino babica ga uspe nekako prepričat da poje kaki čokolino al podobno.




anaj -> ne mara mleka (14.11.2004 19:51:11)

Če ne mara mleka ji primešaj kaj poleg. Tako kot to že počneš. Mlečne kašice so krasno skrivalno sredstvo za mleko.




neja23 -> ne mara mleka (14.11.2004 20:45:18)

Mateja 26

Tudi mi smo imeli podoben problem, le da smo bili mesec starejši. Dajala sem ji čokolino, skutice, vse kar je v zvezi z mlekom le da je na žlico.Tudi polento kuham na mleku. Povprašaj malo pediatra.Mi sedaj pri enajstih mesecih že kake dva meseca pijemo alpsko mleko-po posvetu s pediatrom

LP :sloncek:




kimi -> ne mara mleka (14.11.2004 21:27:32)

Moj :duda: je star 6 mesecev in se že bori proti flaški. Je tud mene mal strah samo ali ni tako da naj bi jedli flaško vsak obrok in samo 2 krat na dan naj bi jim kaj notri primešali. Samo vprašam tako piše v brošuri (vem da so brošure drugačne kot praksa) pa kljub temu samo vprašam




lorelei -> ne mara mleka (14.11.2004 22:37:25)

Tudi naš je imel obdobje, ko mleka ni maral.:( Takrat smo ga mešali v kašice, ga skrivali vsepovsod. Pa je minilo in zdaj ga pije brez problema. :bravo:Važno je, da ga dobi, saj ni pomembno če je skrito. :kava:




lorelei -> ne mara mleka (14.11.2004 22:38:40)

Mateja26, kaj pa če bi mu dala mleko po žlici? MOgoče pa mu flaška ni všeč...




Stran: [1]