|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nenavadno plazenje
2.8.2007 19:52:32   
Strawberrie Cherrie
Naš mulček se puza že od 6m in počasi drvimo proti 8m. Dosedaj je puzal (kot ameriški vojakuser posted image user posted image user posted image ). Danes je razvil poseben način PLAZENJAuser posted image user posted image user posted image Roki na tla, eno nogo ima pokrčeno, z drugo se pa poganja?

Res, tega še nisem nikjer videla. Saj se zdi smešno, potem te pa malo stisne, zakaj eno nogo pokrčeno, drugo pa uporablja?



< Sporočilo je popravil london_paris -- 2.8.2007 19:56:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nenavadno plazenje
2.8.2007 20:01:28   
Anonimen
Jaz sicer nimam dosti pojma ampak sem jih pa že dosti videla tako puzat(od kolegic so tako puzali, sestrične, sosedovi...)....tako da pomoje je to čist normalno. Pač išče način kako najhitreje pridt od točke a do b.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.8.2007 20:17:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nenavadno plazenje
2.8.2007 20:22:45   
emaa
Ja naša hipotončka tudi tako zdaj plazita sveda še vedno v rikverc. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nenavadno plazenje
2.8.2007 20:29:12   
Marogica
Naš ta mlajši je tudi imel takšno "tehniko" plazenja.  Kaj hočeš, eno pač dajo nekaj na umetniški vtis.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nenavadno plazenje
2.8.2007 20:32:49   
Erdbeere
moja starejša se je tudi tako plazila...pa je zdaj popolnoma normalna 5-letnica

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nenavadno plazenje
2.8.2007 20:59:23   
Strawberrie Cherrie
Hipoton pa ni user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nenavadno plazenje
2.8.2007 21:20:32   
digi
Meni je rekla oni dan pediatrinja, da to počenjo otroci, ko se jim "mudi".... No naš hodi drugače pri skoraj 10.mesecih po  štirih bolj hitro kak jaz po dveh, ko pa pohiti al pa kaj, pa res tudi tako caplja sem in tja..... No ja pa to je začel delat, ko se je začel postavljat na noge.....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nenavadno plazenje
2.8.2007 21:46:25   
Naty*Taja
Naš je bil tudi takle puzavček! Sem rekla, da puza kot vojaki na fronti! user posted image  Pa ni hipoton, normalno rojen in razvit, pač tak način si je izbral in iz tega položaja potem direkt na noge pri 9 mesecih! Po moje ni nič narobe. Pač nekaj iznajdejo in potem to uporabljajo.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nenavadno plazenje
2.8.2007 23:15:34   
piščanc
da te potolažim: naša dva sta oba tako puzala. je bolj stabilno in manj poškoduje kolena. normalno shodila in vse OK.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nenavadno plazenje
3.8.2007 9:00:22   
Anonimen
Nič se bat,nič bit zaskrbljena.Te pa razumem veš,ker sem dala tole fazo že čez.
Moje predstave so bile,da v določeni starosti začnejo otroci puzat,normalno na vseh štirih,tako kot vidiš druge ali pa opisano v knjigah.Moji pa ne.Jaoj,kaj so moji kaj posebnega?sem se spraševala,kdaj bodo puzali?
Niso bili pač po jusu.Dva sta hitela na okoli v takem stilu kot tvoj,najmlajša.si pa izgleda ni hotela pogulit kože na nogici je pa našla svoj stil,po ritki.user posted image
Pa kako hitri so bili,povsod jih je bilo dosti.Niso bili hipotončki,le živahni zvezdavi otroci.In kar hitro so se na noge postavili,ker so se naveličali od spodaj navzgor gledat svet.
Vsak ima svoj stil.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nenavadno plazenje
3.8.2007 9:19:33   
Anonimen
če ti je v tolažbo , mi smo našega v obdobju puzanja klicali " marins . Plazil se je tako kot opisuješ ti, s to razliko , da danes ne hodi....ker samo tečeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nenavadno plazenje
3.8.2007 22:50:47   
Shorty_
Nika tudi dvigne desno nogico malo višje in jo pokrči pol pa včasih mal zamenja skratka nasmejim se do solzuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?