|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vaude Jolly Comfort ali Deuter Kid Comfort II
28.7.2007 11:39:03   
razigrana
Zanimajo me vaše izkušnje z omenjenima nahrbtnikoma. Smo v fazi nakupa in odločitev je težka. Vsak + in - nam bosta pomagala pri izbiri.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vaude Jolly Comfort ali Deuter Kid Comfor...
30.7.2007 21:24:20   
eya
Mi imamo drugega in nimamo pripomb. najbolje, da greste oba preskusit z otrokom v trgovino in se še s prodajalcem pomenite, kateri bi bil boljša izbira za vas.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vaude Jolly Comfort ali Deuter Kid Comfor...
31.7.2007 12:36:12   
doroteja23
Mi tudi imamo Deuter in smo zadovoljni. Do zdaj ni bilo pripomb. Je pa res da ko nam noter zaspi ji glevica tak pade! Ampka to bomo tud uredili. Drugače pa ti priporočam tega!

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vaude Jolly Comfort ali Deuter Kid Comfor...
31.7.2007 12:38:08   
N _ B
Pri prvi smo imeli Vaude, ker Deuterja enostavno ni bilo za dobit. Smo bili zadovoljni. Potem ga je mož prodal. Za drugega ga bomo kupili spomladi in bo verjetno Deuter.

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vaude Jolly Comfort ali Deuter Kid Comfor...
1.8.2007 11:30:01   
Splet.Ka
Mi imamo Deuterja in nimam nobenih pripomb. Super je!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?