|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Drugič punčka - oči potrt
30.7.2007 12:03:36   
lemavrica
Očitno so še taki idioti na tem svetu. Ma jest mojga sčevljam da mi pride s kako tako izjavo. Kar obrača se mi kolk je še tega, da je fantek več vreden kot punčka.

Me pa vseeno zanima kaj ti je bilo da si mu šla zatrjevat da bo fantek?? In zdej bi mu obljubila še tretjo nosečnost samo da bo mir pri hiši??

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Drugič punčka - oči potrt
30.7.2007 13:36:58   
nanab
nesy in anonimen, mi je žal, da sta vajina moža taka bedaka, res...pol ju pa še gresta (nesy) farbat tja do morfologije, da bo pa ja fantek, če ne ta bo pa naslednji otrok (ki si ga sama sploh ne želiš) fantek... Mislim resno no, dajta razčistit malo, če ne more prenesti punčk, naj pa ne ima več otrok, a bomo tako kot na Kitajskem zreducirali punčke, če atom ne bo všeč, al kaj????

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Drugič punčka - oči potrt
30.7.2007 13:39:37   
nanab
Ja, se mi je utrnila ideja: dajta te komentarje svojima "descema" za prebrat (nesy in anonimen), vključno z vajinima prispevkoma.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Drugič punčka - oči potrt
30.7.2007 13:56:46   
Tonchka
Butelj, ki si ne zasluži biti oče. Ma kakšne so to besede, pa saj ni normalen. OK, štekam, da si je bolj želel fantka, ampak take besede....Nezrel primitivec, ki si je hotel nafutrati ego s sinom.

Sicer pa ne razumem kako si mu lahko "obljubljala" sina, že tvoje razmišljanje mi je oprosti ful mimo.... Sicer pa ti želim, da bi tip prišel k pameti in da bi bilo vse uredu. Pa lepo nosečnost in zdravo punčko.

(odgovor članu nanab)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Drugič punčka - oči potrt
30.7.2007 13:57:32   
aljab
Ne sekiraj se Nesy! Moj je tud rabil kar nekaj časa, da se je navadil, ampak se je! Je pa normalno, da je razočaran.... Moj je reku, da se mu  zdi kot bi mu ugrabli sinauser posted image user posted image . Takrat mi je blo hudo, zdaj je pa že čisto drugače in je nor nanjo!
Jaz mam 4 sestre in šele zdaj sm uspela očeta prisilit, da je priznal, da je bil vsakič razočaran. Ampak vem, da ne bi nobene menjal. Ma pa zdaj že 4 zelo različne in fajne zete!!!!user posted image


(odgovor članu nanab)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 9:07:19   
Anonimen
Ker te vsi obtožujejo kak si lahko s takim "bedakom", ti lahko povem, da je bil tudi moj tak.
V prvi nosečnosti pač nismo vedli spola, ker se itak ni nikoli videlo na UZ, pa je moj jokal celo noč, da je očka postal, četudi je hčerkico dobil.
V drugi nosečnosti pa se je spol lepo videl, še G me je vprašala, če hočem vedet, pa sem vseeno povedala tudi mojemu. Ajej cel teden je trobil okoli, da bodo same babe doma, babe gor in babe dol,.... Ma od rojstva se igra z obema, jih crta,....V glavnem se je sprijaznil, včasih se kej poheca pa pravi: Po celi evropi sem vas nosil s sabouser posted image user posted image user posted image , ko je bil še v špediciji.

Zdej ko sem pa noseča v tretje, čeprav sem jaz hotela ostati pri dveh; tretje se nam je usralo, ker ni bilo niti planirano, pa sem zvedla, da nosim fantka. pri tem pa bo za ostale in mojega ostalo presenečenjeuser posted image .

Čas bo prinesel svoje, boš vidla, ne sekiraj se. Važno da je zdravo user posted image .

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 9:47:28   
sasa78
Smešno!

Pa sej ne moraš izbiriti. Kar rata pač rata

Malo za štos!! KAR POVEJ MU TOLE:  Zakaj ga pa nisi delal v škronjih - k ne veš da se fanta dela v škornjih????!!!!!user posted image user posted image user posted image

KO SEM BILA JAZ NOSEČA SE JE VEDNO ZAFRKAVAL - NI VAŽNO KAJ JE SAMO DA JE FANT ZDRAV!!!!!
Jaz sem mu res dala 2 fanta, ampak si zadnje čase "ogleduje" punce. "pOGLEJ TISTO V OBLEKCI - K NI CARTANA, LEJ TE OČKE - PA TUDI PESTVA RAD. Upam da si jo želi, ker si jaz močno želim 3 user posted image , zaenkrat še ne - imamo druge plane in obveznosti. Upam da bo enkrat čas. V bližnji prihodnosti.

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 10:08:04   
DANVARI
IZVIRNO SPOROČILO: aljab

Ne sekiraj se Nesy! Moj je tud rabil kar nekaj časa, da se je navadil, ampak se je! Je pa normalno, da je razočaran.... Moj je reku, da se mu  zdi kot bi mu ugrabli sinauser posted image user posted image . Takrat mi je blo hudo, zdaj je pa že čisto drugače in je nor nanjo!
Jaz mam 4 sestre in šele zdaj sm uspela očeta prisilit, da je priznal, da je bil vsakič razočaran. Ampak vem, da ne bi nobene menjal. Ma pa zdaj že 4 zelo različne in fajne zete!!!!user posted image


Men se tud ne zdi tako tragično, da je tako razočaran, pa tudi mislim da nima to take veze s tem ali je punčka ali fant, je pač tisto kar on ni pričakoval. No tukaj si tudi mal sama kriva za njegovo reakcijo, ker si ga pripravljala na fanta s svojo "drugačno" nosečnostjo.
Naty, se mi zdi da tvoj ni tak kreten na prvo žogo kot je bil tukaj takoj obsojen. Je pač razočaran ker ni tisto, kar je "za ziher" pričakoval. Daj mu čas, eni pač rabijo malo dlje da sprocesirajo user posted image user posted image

sicer je pa tukaj kontra reakcija smo za primerjavo user posted image user posted image user posted image
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1702270
pa ste bile malo blažje punce, a ne?


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 10:31:19   
Sunny Morning
user posted image user posted image user posted image  
Mislim halo, a se je temu čisto zmešalo ali kaj. Ne razumem takih izjav. Sem mogoče premalo razvita za kaj takega.user posted image
Uglavnem ti se ne sekiraj in uživaj v nosečnosti. Se bo moral ohladit in sprejet, da bo user posted image . Raje naj bo vesel, če bo samo zdravo, pa je vseeno kaj je.

Midva si pa oba nekako želiva user posted image , ker sva že izbrala ime, pri user posted image  pa nama glih ne gre od rok in sva kar pod vplivom, da bo user posted image  in konec. Če bo user posted image  bova ravno tako zelo vesela. Edino kar si res želiva je da bi bil user posted image zdrav. Kar sva naštimala, sva naštimala.user posted image

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 13:10:06   
lemavrica
Meni res ne gre v glavo kako je lahko nekomu tako zelo pomemben spol otroka. A punčke so pa manj vredne al kako. Res ne vidim nobenega tehtnega razloga da je lahko partner tako močno razočaran.
Sem mojmu povedla za tole pa je komentiral da je že švoh naredil, ker itak moški določa spol otroka. Jest vem da bi mu kaj takega povedala na tvojem mestu.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 16:54:36   
Anonimen
nobena juha se ne poje tako vroča, kot se jo skuha. to je prvo.

močno dvomim, da je vsem, ki ste odgovorile kako grozen človek je to, resnično ampak resnično bilo vseeno kaj nosite pod srcem. vem, boste skočile v luft zatrjevat, samo da bo zdravo! to itak. a želje so želje in želje so zato, da se jih želi!

dvomim, da očka tega otroka ne bo imel rad, a razumem ga, da je nekaj želel, pričakoval, pa mu ni bilo izpolnjeno. in tukaj ne govorim o mitu, da moški hoče sina, da so sinovi več vredni, že s tem, da pljuvate po ljudeh, ki si želijo sina in hkrati natolcujete ter istočasno poveličujete kako srečni ste, da imate deklice...ste isti kot oni, ki si želijo sina. samo v drugo smer.
user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 17:01:42   
lemavrica
Ja priznam midva sva prvo mislila da bo user posted image  in sva bila na NS malo presenečena ko je rekel da bo user posted image , pa sva pol še kar nekaj časa govorila o user posted image  kot o punčki ampak sedaj nama je pa čist vseeno kaj bo. Vprašala sva pa iz čistega firbca, ker vem da enostavno nebi zdržala do konca brez da bi vedla spol.

OT: Ne vem zakaj morate svoja cenjena mnenja pisat ko Anonimni, sej če stojite za mnenjem ni panike in napište to pod svojim Nickom.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 17:02:14   
nana35
Hvala bogu,če bo imel pupo rad!!!A vseeno take izjave pa ni bilo potrebno dajati,kot jo je!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 17:11:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

da pljuvate po ljudeh, ki si želijo sina in hkrati natolcujete ter istočasno poveličujete kako srečni ste, da imate deklice...ste isti kot oni, ki si želijo sina. samo v drugo smer.
user posted image


Sploh se nihče ne razburja zaradi njegove želje po sinu, temveč zaradi njegove reakcije, ko je izvedel, da bo dobil hčerko:

Ko sem mu danes povedala, da bomo imeli še eno punčko, je rekel: "Ne, groza. Kaj bomo pa zdaj?" Ves dan je depresiven, pravi da se mu je sesul svet, da ga sploh ne zanima ta otrok, da naj kar sama izberem ime ...


Sicer pa tudi ti prebereš samo tisto kar ti paše in to interpetiraš točno tako kot ti paše - v čem se potem razlikujemo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 17:15:11   
Anonimen
Glej, jaz sem članica RR že kako leto pa pol. Prijavljena.

Tokrat sem drugič noseča. Oglašam se kot anonimna zato, ker imam to možnost, kot drugo pa tudi zato, ker dokler ne povem vsem svojim najbližjim USTNO, da sem noseča, se na forumu ne bom razkrivala.

Z mojo anonimnostjo ne skrivam svojega mnenja (čez kak teden bom že prijavljena bleketala umnosti in neumnosti), pač pa svojo identiteto pred nekaterimi, ki me tu gor poznajo in do katerih nočem bit tako nonšalantna, da o moji novi nosečnosti izvejo kar tu gor.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 17:17:56   
lemavrica
Sej če poveš svoje mnenje pod pravim nickom, nobeden ne bo vedel da si noseča ali pač? Pa men je popolnoma vseeno koliko časa si ti še članica RR, to meni nič ne pomeni.


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 17:38:56   
Anonimen
Glej, jaz se ne mislim branit pred vami. Letos ste očitno bolj napadalne, kot so bile moje kolegice lani!
Mene zdaj eno leto ni bilo na Čvekanju v pričakovanju. Sem bila pač na drugih forumih. In ja, če bi jaz po enem letu zasledila nekoga tukaj, bi takoj pomislila kaj počne tukaj in da je morda ponovno noseča. Sicer pa res mislim, da se nisem dolžna nobenemu opravičevat. Dokler moderatorji foruma dovolijo anonimnost, jo ljudje koristijo.

In ajde...ne rečem...da bi se kot anonimna nekaj rogala in provocirala, žalila in psovala...ne rečem, toda tukaj vas pač nekatere očitno žuli to, ker sem potrkala na nekaj, kar same gloooobooooko skrivate, ne? Torej to, da ste nekatere verjetno tudi doživele "obratni spol" ...in se zdaj sramujete svojih reakcij in skrivate pod obtožbami tega moškega, ki seveda, tudi zame ne zasluži medalje za tako izjavo, a žal, skrivati čustva privede samo do še večje zagrenjenosti.

Tudi ena zgoraj je prilepila link na obratno situacijo in da, strinjam se z njo, do tiste punce ste bile pa dooooooooooosti bolj strpne in razumevajoče. Ma bogve zakaj???????????

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 17:49:33   
lemavrica
Ja ful sem napadalna.
Pri meni nisi mogla na nič potrkat, ker sem prvič noseča in bi je popolnoma vseeno kaj bo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 18:10:52   
Anonimen
Itak...user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 18:33:37   
Anonimen
saj tukaj na RR je vedno tako  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 19:00:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

In ja, če bi jaz po enem letu zasledila nekoga tukaj, bi takoj pomislila kaj počne tukaj in da je morda ponovno noseča.
....
toda tukaj vas pač nekatere očitno žuli to, ker sem potrkala na nekaj, kar same gloooobooooko skrivate, ne?


Ah, draga moja - ne sodi druge po sebi. Pa ti bo mnogo lažje v življenju.
In to kdo si me prav malo briga - konec konec tudi ti ne veš kdo sem jaz in torej ne moreš vedeti kdo in kaj me žuli - če me že kaj... No, trenutno me najbolj žuli nogica pod rebri, ampak to je že druga zgodba...
Vsekakor me pa prav nič ni žulilo in me ne žuli to, katerega spola bo moje dete - po vseh teh letih (več kot desetletju) čakanja, mi je res edino pomembno, da bo vse OK.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 20:48:18   
nemrak
user posted image user posted image ,
anonimna, jaz lahko mirne vesti rečem, da mi ja pa res bilo čisto vseeno, kaj bo. Ali user posted image  ali user posted image .!!!!
Po UPN v 20t in še enem ss v 8t bi bilo tebi verjetno tudi.
Pa mislim, da je tukaj veliko takih user posted image , ki so se močno trudila, da bi zanosile in rodile zdrave user posted image .
Verjetno je tebi vse uspelo v prvo in si lahko prava srečnica.
Zato ne obsojaj drugih, če so oz. smo rekle kaj grdega na račun nepremišljenega moškega!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 21:29:27   
Pia77
1. Par stvari me zbode. V prejšnejm tednu je bilo na tem forumu sporočilo 'Spol otroka-razočaranje
22.7.2007 15:50:09   ', ko je bila nosečnica razočarana nad moškim spolom otroka, poleg vzpodbujanja je bila deležna številnih tolažilnih besed, češ, ''to je razumljivo', 'pri meni je bilo tudi tako', ipd.
Ko pa je en bodoči drugi očka malo pretirano odreagiral na to, da ne bo nič iz njegovih sanj, da bi imel sina, s katerim bi skupaj modroval, ipd... je pa IDIOT, OMEJENEC, BEDAK...
Tako obnašanje se mi zdi precej nekorektno.

2. Na nek način so to res umetni problemi, ki so nastali z napredkom UZ, in razumem tiste G, ki (še vedno) trmasto nočejo povedati spola otroka. Namesto tistega suspenza ob porodu kot v filmih - 'IT'S A BOY/GIRL!' hočemo vse izvedeti, preden ima dete kaj več kot 5 cm. (Jutri imam nuhalno svetlino, poleg tega presejalnega testa me zanima samo, kako je z detetovimi NOTRANJIMI organi.)

3. Pred leti je bil nekje v pisanih medijih en članek o družini, kjer so imeli že dva sinova, pa da naj bi si mamica tako močno želela punčko, da so se odločili za tretjega otroka... In povili še trojčke - fantke!!!

PS: Moj oče je bil tudi malo razočaran, ko so ga dolga leta obdajale same babe... Zda je pa krasen tast!

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 21:41:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glej, jaz se ne mislim branit pred vami. Letos ste očitno bolj napadalne, kot so bile moje kolegice lani!
Mene zdaj eno leto ni bilo na Čvekanju v pričakovanju. Sem bila pač na drugih forumih. In ja, če bi jaz po enem letu zasledila nekoga tukaj, bi takoj pomislila kaj počne tukaj in da je morda ponovno noseča. Sicer pa res mislim, da se nisem dolžna nobenemu opravičevat. Dokler moderatorji foruma dovolijo anonimnost, jo ljudje koristijo.

In ajde...ne rečem...da bi se kot anonimna nekaj rogala in provocirala, žalila in psovala...ne rečem, toda tukaj vas pač nekatere očitno žuli to, ker sem potrkala na nekaj, kar same gloooobooooko skrivate, ne? Torej to, da ste nekatere verjetno tudi doživele "obratni spol" ...in se zdaj sramujete svojih reakcij in skrivate pod obtožbami tega moškega, ki seveda, tudi zame ne zasluži medalje za tako izjavo, a žal, skrivati čustva privede samo do še večje zagrenjenosti.

Tudi ena zgoraj je prilepila link na obratno situacijo in da, strinjam se z njo, do tiste punce ste bile pa dooooooooooosti bolj strpne in razumevajoče. Ma bogve zakaj???????????




koga zanima kaj je blo pred letom?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Drugič punčka - oči potrt
31.7.2007 21:42:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glej, jaz sem članica RR že kako leto pa pol. Prijavljena.

Tokrat sem drugič noseča. Oglašam se kot anonimna zato, ker imam to možnost, kot drugo pa tudi zato, ker dokler ne povem vsem svojim najbližjim USTNO, da sem noseča, se na forumu ne bom razkrivala.

Z mojo anonimnostjo ne skrivam svojega mnenja (čez kak teden bom že prijavljena bleketala umnosti in neumnosti), pač pa svojo identiteto pred nekaterimi, ki me tu gor poznajo in do katerih nočem bit tako nonšalantna, da o moji novi nosečnosti izvejo kar tu gor.



če nočeš da kdo ve da si noseča pač ne bi tega omenla?!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Katero ime izbrati za dečka?
t4sa

Katero ime se vam bolj dopade za dečka?

Sven (39%)

Teo (61%)


Število vseh glasov: 443

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!