Zobek ali crkljanje? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Zobek ali crkljanje? (11.11.2004 10:53:07)

:zmeden:
Zvečer imamo probleme,ker mala 6.mesečnica ne želi spati v svoji posteljici - pa ne vem a je to zato ker ji raste spodnji zobek, tako da obupam in spi pri meni - zelo nemirno ali pa je razcrkljana in želi mojo toplino, moj objemček?

No,nekaj časa še gre - potem pa nikakor ne nazaj v posteljico - mi že trdno zaspi, ko pa jo položim, je pa vik in krik - prav čuti da grem v svojo posteljo!
Sva pa par dni nazaj njeno posteljico prestavila v sobo zdraven spalnice in je isto kot vsako noč.
A je to zaradi zobka - bodička je že zunaj.

Čudno se mi zdi,ker čez dan ni problema. Malo prej je bila zaspana in samo :duda: in sem jo položila not pa spi kot :angel:
Čez dan mi spi uro - dve in brez problema gre v svojo posteljico, zato se mi čudno zdi kaj jo piči zvečer oz.ponoči.

Rada bi jo odvadila spanja v moji postelji, ker se jaz ne naspim tako kot bi se morala.
Kaj menite?

l.p. moje :rozica:






Erdbeere -> Zobek ali crkljanje? (11.11.2004 10:54:37)

jest bi vztrajala da spi v svoji postelji...pa tud sem sej neki časa je jokala...sam imam pa zdej mir




Anonimen -> Zobek ali crkljanje? (11.11.2004 11:09:07)

Isto kot Erdbeere. Če ponoči spimo, se vsi lepo spočijemo in si naberemo moči za nov dan, da je lahko bolj izpolnjen in vsel.




malika -> Zobek ali crkljanje? (11.11.2004 12:21:13)

Pri nas je bilo isto.Potem pa sem potegnila črto in vztrajala, da je spal v svoji posteljici. Na začetku je malo jokal, pa sem ga tolažila in božala, ampak ga nisem vzela iz posteljice.Par dni je bilo malo več joka, zdaj pa lepo spi v svoji postelji. Edino okoli 4-5 zjutraj ga vzamem k nama v posteljo, da malo popapca in se pocarta in potem spimo skupaj do budnice.




Stran: [1]