|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška soba Mali princ
26.7.2007 23:14:51   
Allia
Jutri greva v nakup otroške sobice Mali princ.Zanima me, če ima katera zeleno barvo in kako je zadovoljna z njo? Ali lepo zgleda sobica zelene barve?
Zaenkrat imava eno punčko, vendar bova v roku 2 let imela še kakšnega otroka, zato že zdaj razmišljava, da bi kupila kar sobico s pogradom.Koliko so bili stari otroci, ko ste jih prvič dale spat na pograd?Bi sicer naročila eno posteljo, ampak potem bi morala čez kakšno leto spet menjati sobico zaradi dodatne postelje.
Se malo zmedena glede barve, pa števila omar, pa postelje,...tako da bom kakršnegakoli nasveta oz. vaših izkušenj s tako sobico zelo vesela.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška soba Mali princ
27.7.2007 7:56:30   
popi
Mi imamo sobi Mali princ,a ne pograda.Tako da zanj ne vem kako pa kaj.Ima pa sin zeleno-modro kombinacijo,mala pa marelico...
Je naneslo,da je sin dobil celo sobo,hčerki pa kupujemo postopoma.Ker ji manjka 2 leti do šole,bom počasi nabavli še pisalno mizo.
Če imate dovolj prostora si lahko privoščite vse.So pa v prodajalnah tudi svetovalci oz.arhitekti.Bodo že znali svetovati...
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška soba Mali princ
27.7.2007 13:16:31   
rainbow
moja starejša je tudi 4, pa sva se zaenkrat odločila, da še počakava s celo novo sobo in ji kupiva samo posteljo. Sem naredila celo raziskovalno v zvezi s tem user posted image user posted image  in mi je všeč kar nekaj sob raznih proizvajalcev.
ta mala pa je bila 2 leti, se mi je še ne mudi dat iz male posteljeuser posted image

Koliko pa ste kaj dali za sobice??? če mi seveda zaupate številkeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška soba Mali princ
27.7.2007 17:19:35   
Allia
Sva kar naročila pograd v črki L.Je pa to nek nov program Star in je bila cena 1440€.Je kar veliko omar in postelji.Zaenkrat imava sicer 1 hčerko-16mes.,ampak bo še kakšen, pa sva kar celo sobo naročila, da ne bova čez 2 leti spet novo naročevala.Nimam pa toliko prostora za 2 postelji.Je pa v rumeni barvi

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška soba Mali princ
27.7.2007 21:56:33   
rainbow
Superuser posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?