Darilo za prvi rojstni dan (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Špela -> Darilo za prvi rojstni dan (10.11.2004 19:12:54)

Prosim vas pojevte mi akjs te kupili svojim sončkom za prvi rojstni dan? Jaz sem popolnoma brez idej, ker toliko že ima. Miklavž je blizu, jaz pa obupana, 2. januarja ima pa rojstni dan. :torta::darilo:




Anonimen -> Darilo za prvi rojstni dan (10.11.2004 19:22:31)

Jaz priporočam konjička, kombinacija gugalnika in poganjalca... seveda, če ga še nima. Ali tricikel s palico za upravljanjem smeri vožnje. Potem je tu še tobogan. Toliko o "večjih" igračah. Ali pa tiste sanke, o katerih je zadnič govorila Bagy. Poglej v njen album. Ful fletne.




Špela -> Darilo za prvi rojstni dan (10.11.2004 19:53:59)

Tricikel že ima, 2 plastična, kovinskega"Amerikanski" pa dobi. O konjičku semtudi jaz premišljevala, prav tako o toboganu in hiški za zunaj. Hvala Bogu sva v hiši, tako da je dovolj vrta, za take stvari. Kdaj ste pa (če ste), kupili motorček na akumulator? Verjetno je škoda garancije, da bi ga že ene 2 leti prekmalu dobil in bi potem stal.




Anja167 -> Darilo za prvi rojstni dan (10.11.2004 20:58:51)

Pri malo večjih in veliko večjih je knjiga vedno najlepše darilo. Mogoče pa kakšno prvo slikanico? Je to za malega staromodno in nič kaj zanimivo?




Špela -> Darilo za prvi rojstni dan (10.11.2004 23:09:31)

Zelo lepa ideja, pravzaprav prve slikanice že ima, ampak sem pa pomislila da bi mu kupila veliko knjigo pravljic. KEr jih tako rad posluša, ko mu berem. Krasno!:bravo:




Anonimen -> Darilo za prvi rojstni dan (11.11.2004 10:18:22)

Če si blizu Ljubljane, v Lecrercu imajo eno fino, so vse ta glavne notri: Rdeča kapica, Sneguljčica, pa mislim da Volk in sedem kozličkov in podobne.




cekrček -> Darilo za prvi rojstni dan (11.11.2004 14:11:28)

Men so pa ful všeč puzzle za otroke.Jaz sem jih kupila v Sparu (dela jih podjetje Kocka) in so res ful luškane in poceni.Ful je dobr ker so v slovenščini, pa še fajn se mi zdi , ko se lahko mama in otrok skupaj zabavata in jih zlagata.

lp Cekrček




Stran: [1]