Koroške lekarne (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Sibil_ -> Koroške lekarne (10.11.2004 11:45:46)

A mi lahko lepo prosim katera od vas napiše telefonsko številko Koroške lekarne, iz katere pošljejo vetrovne kapljice po povzetju?:rozica:
Pa še če lahko napiše točno ime teh kapljic-a so vetrovne kapljice ok?:zmeden:
Hvala že vnaprej,LP,

Sibil in Patrik




sa -> Koroške lekarne (10.11.2004 12:00:48)

Pozdravcek,evo tole ti prepisujem dol z embalaze Vetrovnih kapljic[tako je tocno ime]Koroska lekarna,Lekarna Dravograd 87 70 730[klicna pa mislim da je 02]lp:rozica:




filipinka -> Koroške lekarne (10.11.2004 14:13:03)

Sibil!
Sa ti je dala vredu številko! Jaz sem klicala na to št. pa so mi kapljice poslali!
Vendar jih naš Filip dobi samo po potrebi, če je res hudo. Pa ti povem, da se mi zdi, da ne pomagajo ravno. A, poskusi vseeno! Pazi, da ne boš začela z 8-10 kapljicami (kot piše na embalaži), začni z 1-3, pa tudi ne jih dajati preventivno, ampak po potrebi-TAKO MI JE SVETOVALA FARMACEVTKA KOROŠKIH LEKARN!
Čim manj krčkov in lep dan!:sloncek:
V.






niki5 -> Koroške lekarne (10.11.2004 19:00:27)

Lekarna na Dobrovi ima tudi te kapljice. Vsaj jaz sem jih tam kupila, če ti je to kaj bližje.




Anja167 -> Koroške lekarne (10.11.2004 20:10:44)

Ampak tiste iz Dobrove so malo bolj sladke - nam so se kar kristalčki delali, na tistih iz Slovenj Gradca pa ne. :zmeden: No ja, važno da delajo. Ne vem pa, zakaj se je meni zdelo, da tiste iz Slovenj Gradca delajo bolje?




niki5 -> Koroške lekarne (10.11.2004 20:46:38)

Joj, anja tega pa nisem vedela.. sem mislila, da gre za iste. Ja, sladke pa so :) naš se takoj umiri ko jih dobi, se mi zdi da zaradi tega okusa, novega :)




Anja167 -> Koroške lekarne (10.11.2004 21:01:34)

Saj po moje je vse ostalo isto, razen količine sladkorja. Lahko pa da smo mi slučajno dobili večjo koncentracijo. Sicer pa je okus zelo zelo podoben, pa pakiranje tudi, tako da jih po moje delajo po istem receptu.




Stran: [1]