Mamice svetujte :) (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


dory -> Mamice svetujte :) (10.11.2004 10:24:43)

Svoji trmici bi rada kupila nekaj novih igrac,pa me zanima,kaj se je pri vas najbolj obneslo? Ne bi rada kupovala nekaj v tri krasne,ampak nekaj za motoriko, nekaj uporabnega...kaj imajo vasi otrocki najraje? Rada bi nekaj prakticnih nasvetov za lazjo orientacijo..

hvala in lp




Anonimen -> Mamice svetujte :) (10.11.2004 11:02:47)

Naš je sicer od Maja mlajši za mesec in pol. Najbolj se pri nas obnese tovornjaček z učki, ki se premikajo, ko ga vozimo. poleg tega ima še zadaj kroglice, ki ropotajo ob premikanju in ropotuljco. Naš :duda: kar impresioniran postane. Pozabila pa sem proizvajalca :zmeden2:

Drugače so mu všeč razne knjigice... obožuje pa reklame, ki jih poštar vsak dan prinese :zmeden2::zmeden2:
Ker je danes tako velika izbira igrač, se je kar težko odločit, kaj bi otročku kupil. Sploh če se hitro naveliča, kar pa naš se. :zmeden2:
Kakorkoli, upam, da boš kupila nekaj takšnega, kar bo malemu v veselje. :bravo:




Veva -> Mamice svetujte :) (10.11.2004 11:14:59)

Naša je sicer malo starejša, je pa že dolgo navdušena nad piramido na katero natikaš obročke različnih barv in velikosti. Sprva jih je znala samo spraviti dol s stebrička in jih je metala, grizla, zdaj pa piramido že sestavi (včasih celo v pravilnem vrstnem redu). :)

Lp, Veva




ronja5 -> Mamice svetujte :) (10.11.2004 11:20:54)

Lesene kocke, ali pa plastične, da bo lahko gradil nebotičnike. V začetku jih bo seveda gradila mami, Maj jih bo pa podiral!
Ali pa krogla,ki ima odprtine različnih oblik- zvezdica, kvadrat, trikotnik,... V začetku jo bo samo kotalil, kasneje pa bo že ločil različne oblike.

LP! Ronja




ronja5 -> Mamice svetujte :) (10.11.2004 11:23:17)

Aja, pa knjigice, male kartonke, ki jih lahko lepo drži v roki. Najprej živali, potem barve,...




filipinka -> Mamice svetujte :) (10.11.2004 14:17:51)

Zdravo Teja!
Svetujem ti, da tvojemu Maju kupiš kakšne večje zlaganke (lesene puzle), preproste, ali kakšne like ki jih zlaga skupaj. Pa tudi posodice, ki jih zlaga eno v drugo niso slabe. Tako se je igrala moja nečakinja in je danes prava vedoželjka!
LP,:sloncek:
V.




dory -> Mamice svetujte :) (11.11.2004 8:20:49)

Naj naj hvala za vase ideje...ste mi dale lepo orientacijo :)


:rozica: za vse




Tipi -> Mamice svetujte :) (11.11.2004 8:26:50)

Ojla.

Če si naročena na revijo Mama je z zadnjo številko prišel tudi mali katalog igrač znamke Fisher Price. V njem je kar nekaj zanimivih igrač, predvsem kock. poglej, mogoče boš kaj našla.

lp




Stran: [1]