ležalnik- katero firmo ste kupovale (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> ležalnik- katero firmo ste kupovale (10.11.2004 8:12:47)

zanima me za katero firmo ležalnika se naj odločim. rada bi takega, ki ima nastavljiv hrbtni in sedežni del,ima mizico za hranjenje, da ima mostiček in da ga bom lahko dolgo uporabljala. hvala za odgovore




Blanka77 -> ležalnik- katero firmo ste kupovale (10.11.2004 21:25:02)

Ležalnik boš težko zelo dolgo uporabljala, ker je lahek. Moja pet mesecev stara punčka že veselo skače po njem in če ne bi bila privezana, bi kar ven skočila. Pa še na mizi je ne upam met več, ker se tko zvira v njem, da se premika. Imam pa ležalnik od ABC designa, ki ima še lok z igračkami, nima pa mizice za hranjenje.




NinaŠ -> ležalnik- katero firmo ste kupovale (10.11.2004 21:49:55)

Mi imamo Primi Sogni, ki ima nastavljiva oba dela in mizico za hranjenje. Uporabljamo ga še sedaj pri 8 mesecih, vendar ravno na mizo ga brez nadzora ne bi več postavila (enkrat mu ga bo pravgotovo uspelo prevrniti), pa tudi preblizu kakega stola ali fotelja ne, ker Anže kljub temu, da je privezan vstane. Je pa fajn da ga lahko vsaj ob kuhi, ko ne morem 100% pazit kaj dela (posebaj zadnji mesec ko se plazi je nepredvidljiv), malo odložim. Je malo bolj globok kot ABC, Hauk,..., drugače pa ni nevemkaj, spada pa v isti cenovni razred. LP




Stran: [1]