|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vse mi smrdi :(
20.7.2007 7:41:57   
Nasy
Kar mi je prej lepo dišalo, skoraj vse mi sedaj, ko semuser posted image smrdi in postane slabouser posted image smetana, maslo, katastrofa, pa tko sem jedla rada z medom na kruhu, zdej jem z margarino. Razni deodoranti, fuj, šamponi, smrečice za avto, sploh kašna vanilija, gel za obešanko na wc školjki, da o kakšni govedini sploh ne govorimuser posted image je zadnjič moj zrezal do konca, jaz nisem mogla. Včasih voham samo sebe, laseuser posted image pa ne, da se ne umivam, groza. Včasih kaj voham, pa rečem mojmu, a vohaš, joj, kako smrdi, moj me pa čudno gledauser posted image Zgleda, da bom ratala Rex z mojim nosom.
Saj zdaj ne bo nič bolje, ma sem se mogla malo potožit. Verjetni imamo vse podobne težave?
Lp iz savne


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 8:01:57   
pikceva
Pozdrav iz savne nazaj!

Meni je vse smrdelo v prvuih 3 mesecih. Še posebej pralni praški, mehčalci, parfumi..., pa kaka določena hrana (janež, ribe,...)Tako, da smo doma prali samo z Marsiglo, ki nima vonja in seveda brez mehčalca. Pol pa je bilo težje likatuser posted image . Me je pa po treh mesecih popolnoma minilo. Me ne moti več.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 8:05:35   
Anonimen
nasi, nič se ne sekiraj, bo kmalu minilouser posted image .

Meni je moj zadnjič rekel, da bo zdaj policija namesto psov lahko imela mene, ker vse vohamuser posted image

(odgovor članu pikceva)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 8:06:06   
jakaracman
Meni je vse tako smrdelo, dasem sovražila tuširanje, pranje glave.Bruhala sem nonstop,tako je bilo do12 tedna, potem pa kot bi odrezal.Pa nisem jedla nič mlečnega, pa čokolade.Skratka obup.Zredila sem se 8 kg, na začetku pa sem shujšala 5 tako , da je zgledalo da sem se zredila 3 kg in so me prav kregali.Sedaj sem pa na žalost že vse nadoknadila, pa tudi drugače nisem preveč manekenskauser posted image .Meni so bili prvi 3 mes pravi pekel.To mine skratkauser posted image  in ni nič nenavadnega.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 8:13:51   
Nasy
paštetov kruhuser posted image ja saj..noro, kaj vse voham, prej nisem. A ni zanimivo, kaj se v bistvu zgodi, no to, da imamo >pod srcem< bebico, že, pa kaj se drugače zgodi, da je tako?

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 8:27:03   
srki
Boš potem, ko bo minilo, vse nadoknadilauser posted image .

Drugače pa je meni malo čudno "dišal" samo sir. Ostalo mi je šlo vse v slastuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 8:31:20   
Anonimen
Meni je neznosno smredl kvas - enostavno nisem mogla več doma v kruhomatu peči kruha, niti ga jestuser posted image
Da o vseh čistilih, ki so mi smrdela do ne neba, niti ne pišem... Bilo je tako hudo, da me je moj user posted image  "nagnal" iz stanovanja, da je vse pospravil, prezračil, potem sem pa jaz kot carica prišla domovuser posted image .

Nič ne skrbi - enkrat po 12 tednu mine ta pasji nos. Potem ti gredo "v nos" samo še določene vonjave - jaz recimo nikakor ne prenašam sladkih deodorantov in parfumov pa cigaretnega dima. Se mi kar zrolauser posted image

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 8:48:47   
mojčca
Ja, tudi meni je v user posted image  smrdelo ful stvari. No, sedaj po porodu, pa je od tega že dobre tri mesece, pa je stvar še vedno ista. Ne, nisem ponovno user posted image , ker sem ravno dobila tiste dni v mesecu user posted image . Ne vem, ali bo to kaj minilo ali pa bom tudi jaz postala Rex. Me doma že malo čudno gledajo, k skoz nekaj jamram, da smrdi.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 8:57:22   
Nasy
ko mi ni slabo, jem, ne, da se nažrem ampak normalno..pol mi rata slabo, čez čas popusti slabost in pol ne vem več, ali sem lačna ali mi je slabouser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
20.7.2007 9:01:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 9:04:42   
Nasy
jaz ne uporabljam več mehčalca, pa preden sem izvedela, da sem nosečka, sem si kupla lenorjevega z rdečimi vrtnicami, mi je tko lepo dišal..zdej pauser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 9:42:03   
srki
U madona, ampak vidim, da eni imate pa res hude probleme v nosečnosti, upam, da, ko bom, če bom, še kdaj noseča, da bo tako kot pri prvi nosečnosti.

Ste prav uboge no.

Sploh si nisem predstavljala, da je toliko teh nadlog.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 9:48:26   
Daschi
Prav nič ti nisem nevoščljivauser posted image . Pa lahko ti zaupam, da je bilo pri meni pri vsaki nosečnosti hujše.
Sedaj, ko sem bila na začetku te, 4. nosečnosti, sem vse okrog mene obtoževala, da se polivajo s parfumi.
Najhuje je bilo pa proti večeru. Dihala sem lahko edino le skozi robec. kdo bi si mislil, da se toliko različnih vonjav plete po stanovanjuuser posted image
Smrdelo mi je pa vse od a do ž, celo namišljene vonjave.
No, pri meni je trajalo najhuje do 16 tedna, do 21. tedna pa se je povsem umirilo. Sedaj sem celo kruh in pečenko že sama speklauser posted image .

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 10:01:52   
ElaM
Meni je prvič vse noro smrdelo, zdaj drugič je bilo v milejši obliki.user posted image
Prvič nisem smela zavonjat nobene kozmetike, praška, mehčalca, kave, paprike... drugače sem takoj objemala školjko. Kriza je to.
Tolaži se s tem, da mine nekje s slabostmi, meni je nekje pri 15t.

_____________________________

:)

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 10:18:17   
lana38
Dobrodošla v klubu.user posted image  Meni še kar naprej vse smrdi, kar drugim diši-parfumi, šamponi, meščalci ipd. Jutri pa bom že nastopila 17T. Enako je bilo tudi v prejšnjih 2 user posted image . V prvi user posted image  mi je do konca vse to smrdelo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 11:13:31   
blue sky
Nasy, tudi meni je vse smrdelo, tako da sem morala menjati celotno kozmetiko za nevtralne vonje. Še lanskega dopusta se spominjam z grenkim priokusom, ko slišim turško glasbo user posted image .

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 11:14:53   
amaya
dobrodošla v klubu user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 15:51:53   
ljubljana
Meni pa nehomogenizirano mleko, salame in hladilnik, ko ga odprem.
Mi je pa obvezno slabo če ne jem zajtrka in redno malih obrokov ene šestkrat na dan. Porcije jem otroške, ker sploh ne morem veliko pojest. Tako da sem se v 3,5 meseca zredila za 1,6 kg user posted image . Tako kot prejšnji dve nosečnosti. Samo, da mi je najbolj smrdelo, ko sem bila prvič noseča. Takrat sploh nisem mogla jest normalno in sem se v celi nosečnosti zredila za 8,5kg.
Bruhala pa nisem nikoli. Sam zaspana sem bila pa tako user posted image , da se nisem mogla pripeljat z avtom v službo. Pa sem bila en teden na bolniški in cele dneve spala. Potem se je pa uneslo.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 16:38:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

paštetov kruhuser posted image ja saj..noro, kaj vse voham, prej nisem. A ni zanimivo, kaj se v bistvu zgodi, no to, da imamo >pod srcem< bebico, že, pa kaj se drugače zgodi, da je tako?


Meni hrana sicer nikoli ni smrdela, nasprotno se mi ful diši in je njamsi user posted image , že v 1. nosečnosti je bilo tako.

Voham pa take stvari, da moj že čudno gleda.
Npr. če kdo gre mimo, ki ima sladkorno, ga tako močno voham, da mi slabo postane in znam skupaj zlesti. Da o zadušljivih prostorih in prešvicanih ljudeh sploh ne govorim. Mi kar na bruhanje gre.
Potem, če je kdo kje uriniral v javnosti (pes, človek...), voham verjetno za teden dni nazaj in to tako močno, da me glava začne boleti user posted image ....

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 17:12:35   
Nasy
joj, na wc ju meni tudi smrdi..še doma, če kdo ne spusti vode čist do konca, tko, če samo na pol kotlička..ma kaj, smrdijo mi tudi ti wc geli..morda je limonin malo boljši, drugo pauser posted image
hladilnik odprem in zaprem brez dihatuser posted image pol pa šibam stran. Zadnjič sem sestr kupla ene kokice za mikrovalovko, so bile z maslom,user posted image samo spomnim se nanje, mi gre na bruhanje..kaj to smrdi, fuuuuuj


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vse mi smrdi :(
20.7.2007 17:14:01   
pikceva
Ej, Peštetov kruh, ti maš pa hude vonjave!?!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vse mi smrdi :(
21.7.2007 7:31:02   
Nasy
kaj vam pa diši?

meni jabolka, nova, no, letošnjauser posted image jabolk prej skoraj nisem jedla, sedaj mi pa pašejo za znoret, pa slive, pomaranče, grenivke, solata, mmmm


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vse mi smrdi :(
21.7.2007 8:17:09   
Anonimen
Meni so na začetku neizmerno dišali čevapčičiuser posted image  Lahko bi jih jedla 24/7user posted image  Potem sem imela obdobje pire krompirja. Sedaj mi pa neizmerno pašeta melona in sladoled - no, komu pa ne v tej vročini user posted image Pa vsa zelenjava oz. mrzle solate.



(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vse mi smrdi :(
21.7.2007 13:57:45   
ajduska
  Jaz sem zdaj v 20.tednu, pa se ni minilo. Je pa boljse, ker mi ze dolgo ni vec slabo, samo smrdi. Hrana ne, vse te sinteticne disave pa za znoret. Zadnjic sem za celo premozenje kozmetike od occitana podarila, ker je nisem mogla vec niti gledat. Zdaj sem si pa stvari v lekarni kupila, tiste od Galenskega laboratorija, so vecinoma naravne sestavine, pa minimalno vonja majo.  Ampak upam, da bo minilo, ker sem prej res rada uporabljala parfume pa to.           

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vse mi smrdi :(
21.7.2007 14:38:29   
Anonimen
Mi je vse smrdelo nekje do 20 tedna. Mesa sploh pečt nisem mogla, kaj šele jest. Po mleku sem kozla, nos sem imela tak, da bi lahko tartufe iskalauser posted image .
Pol pa to mine in dobiš zadnje 3 mesece tak apetit, da bi še to smrečico, ki ti sedaj smrdi pojedlauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu ajduska)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Baby taxi


Ali bi uporabljali storitve taxija, ki bi imel tudi otroški sedež?

Pogosto (16%)

Včasih (46%)

Nikoli (37%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!