|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mama september
20.7.2007 15:47:07   
TheAngel
Malo je pa res toplo ja.

Duc ja septemberke smo (skoraj) vse iz konkurenčnega foruma X ki je "umrl" pa važno je da se klepeta.
JAo jaz pa 30 belih plenic. Kaj čem še z barvastimi. Heh prodam 10 teh pa kupim 3 pakete unih a a a a ideja pa pol...

Sem iz BC - znižanje ane... Vse je roza. Kamor se obrneš roza. Je rekla prodajalka, da je že v štartu vedno manj modro potem ko se razprodaja dajo modrega zelo malo ven pa malo pobrano no pa sem dobila 1 cel komplet. 1 SAM SAMCAT pa dala 7 € nakup pa pol. Pliš  žabice pa jopica.

Vsi jamrajo kako je vroče in vsem rečem če mu kaj ni ok naj si da še en natrebušnik spredaj pa bo videl kok je fino heh.
Je ena v BC voziček kupovala pa reče una ja kdaj mate pa rok sem rekla evo djmo ugibat nekje decembra najbrž pa reče prvi teden septembra. Trebuh pa heh no ko jaz s to žogo uletim hihi.

Moram mojga naterat da me pomeri. Če se bom sama se loh še zaskočim heh.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mama september
20.7.2007 16:00:05   
skepsa
TheAngel jaz moram tudi do BC. Mi včeraj ni uspelo. Če praviš, da imajo samo roza bom pa vsaj našla kaj user posted image Čeprav najraje kupim kaj kar je bolj nevtralno (nikoli ne veš kdaj ti še pride prav) - tega pa skoraj da ni user posted image Imam pa bolj kot ne samo pliš (za zgoraj) in bom morala kupiti še kakšen bombažen pajac - sploh nisem pomislila, da bo pa mogoče še septembra toplo oz. glede na to, da so že avgustovke začele ... se nikoli ne ve, če bomo sploh dočakale september. 

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mama september
20.7.2007 16:04:16   
TheAngel
Jaz se moram pa pri bombažu bremzati. Pliš moram pa še kaj najti.

Nevtralno je bilo pa samo belo... Se mi pa ni dopadlo.

Kok mi gre na jetra ker ne dobim mail ko pride kak post tam pa vidim aha mail ena ne spi akcija heh


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mama september
20.7.2007 16:04:33   
ašun
Skepsa ti bom kar link pripopala, pa si preberi. Upam, da bo kaj kruha iz te mokeuser posted image   http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1692836&mpage=1&key=&#1692836

Duc ja v večini smo septemberke ampak sprejemamo vse iz "umrlega foruma"user posted image  in seveda druge čveke tudi.

Ursikazala lepo, da si nas našla. Dobrodošla. Je ena vaša že pri nas (matejad). Moj trebuh.....102 cm čez popek.user posted image

TheAngel lepo, da si napadla BC med razprodajam. Men se pa ne da gužvati, pa kar po redni ceni kupim. Se obnašam, kot da sem polna denarjauser posted image

Zdele sem vsem baby-centrom poslala mail, če imajo kje v skladišču zaprašeno torbo za speedija v barvi wagtail. Upam, da se jim bo dalo pogledatiuser posted image

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mama september
20.7.2007 16:16:58   
TheAngel
Gužvat hehe. Pa edini človek v trgovini sem bila ker ga ni bedaka da bi bil ob 1 v mestu haha samo jaz jasno. Mi je sedaj bolj vroče ko prej na terenu.
Muller, kava, banka, kosilo, CSD pa mine čas še vroče nima čas biti.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mama september
20.7.2007 16:18:21   
TheAngel
Sem prebrala.
V kik gremo mi drug teden - če le malo tole popusti. Vročina.

Ti javim prej na ZS ali tu ali kakorkoli če bo kaj novega ...

Gremo v Metro pa Kik 101% ker nekaj kupujem in je v akciji do 27.7. se mi zdi ne več. Bom pogledala.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mama september
20.7.2007 17:57:07   
ašun
V nobenem BC v sloveniji nimajo moje torbe user posted image

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mama september
20.7.2007 18:09:29   
ašun
Bejbe ste probale na naš star naslov kliknit? Ti kar eno levo stran ven butneuser posted image , zgleda, da je šlo vse v kuruser posted image .

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mama september
20.7.2007 18:21:59   
skepsa
Ašun - sem mislila, da katera prav sama doma izdeluje tisk na plenice. Če bom šla kaj v Avstrijo bom šla v Kik pogledat, ampak zaenkrat nič kaj ne planiram izleta v Avstrijo. user posted image
Sem pa kliknila staro stran in je res čisto nekaj drugega user posted image Verjetno bodo spravili nazaj v pogon, po moje vsaj no.
Vidim, da nimajo nikjer torbe, ki jo iščeš. Daj na vse možne strani oglas, pa bo mogoče kaj. Jaz pa imam srečo, ker Papilon pa še imajo torbe. Samo morem malo nabrat eur, potem pa bom naročila user posted image

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mama september
20.7.2007 18:28:19   
ašun
IZVIRNO SPOROČILO: skepsa

Jaz pa imam srečo, ker Papilon pa še imajo torbe. Samo morem malo nabrat eur, potem pa bom naročila user posted image



Sej če moje barve ne najdem bom vzela papilon barvo (sta si kar podobni).

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mama september
20.7.2007 18:35:48   
ašun
Če ne najdem svoje barve, bom vzela barvo papilon ali pa apple green (sta si kar podobni).

Sem hotla prilepit slikice, pa je ne znamuser posted image

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mama september
20.7.2007 19:36:50   
skepsa
Ja saj apple green je tudi lepa in bi šla k tvojemu vozeku.

Midva morava najprej kupit jogi (imava že posteljico in posteljnino). Pa je toliko različnih, da sploh ne vem kaj naj. Babyborn je menda kupila ta jogi, ki je bil v akciji pri BC (oz. je še - ne vem), jaz pa se nikakor nisem mogla odločit user posted image

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mama september
20.7.2007 19:55:33   
TheAngel
Moj vozek bo pa siv bo pa skoraj vsaka torba ok. Da bi bila le funkcionalna. Nisem še nič gledala.

Vroče je - sem se spravla pečt meso pa bučke - kao XXL večerjo ker je bilo hitro kosilo me je pa samo polilo.

Pa še ena mrcina ima otečeno taco. Bog ve na kaj je stopil ali kaj je pičilo. Blazinica je otečenaaaa velika vroča rdeča. Ampak šepa pa ne heh pri nas je tako dokler ne jokamo in šepamo ne gremo k veterinarju (ker sicer bi bili lahko kar tam doma). Mogoče kak trn kaj pa vem. Par dni pa ali se bo izgnojilo ali pa bo štala. Vmesne opcije ni.
Se mažemo in čakamo reakcijo... Dokler ne boli bo preživel.

Fino da boste imele posteljice in jogije. Ko ga bom nekje aprila jaz kupovala boste vsaj koristne nasvete s prve roke dale. Juhej.

Mama ne dela res ne. Odpre stran firme ki jo dela. Ampak jih razumem. Ker vem da ni tako lahko kto zgleda speljat web page od a do ž pri takih obremenitvah.


_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mama september
20.7.2007 20:13:04   
ašun
Jaz samo upam, da bodo stran zrihtali in po možnosti ohranili vse naše že načvekane strani.

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mama september
20.7.2007 20:28:53   
skepsa
Jaz pa upam samo, da bodo stran zrihtali (ČIMPREJ) - načvekamo pa tako lahko spet 600 user posted image

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mama september
20.7.2007 20:46:53   
ašun
Skepsa imaš prav. Kako si se danes čez dan hladila?

Žana ima take premike in kar naprej imam trd trebuh.

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mama september
20.7.2007 21:02:29   
skepsa
Hladim se tako, da sem doma in ne zunaj user posted image V dnevni sobi imam klimo, v kuhinji pa ventilator in tako zdržim čez dan. Mi je res prevroče zunaj. Sploh ker imam težave s pritiskom se moram malo pazit. Je pa pri nas celo 5 min deževalo in si lahko misliš kako težek zrak je bil šele za tem. Drugače sploh nisem imela težav z vročino (sem jo lažje prenašala kot mraz), zdaj je pa kar hudo. Tudi zato ker mi na trenutke prav zmanjkuje sape. Ja, se prav čuti, da user posted image raste user posted image
Trd trebuh sem pa imela nekaj dni nazaj tako, da me je bilo že prav strah - ni pomagal ne magnezij ne počitek. Tu in tam imam kakšen dan ali dva ko je res kriza z otrdevanjem, drugače pa ne.

Kako pa si kaj z zatekanjem? Jaz malenkost čutim, da mi zatekajo roke in noge, ni pa hudo.

Sem pa drugače že kar neučakana - bi že rada videla našo user posted image Upam, da mi bo to pričakovanje omililo strah pred porodom user posted image

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mama september
20.7.2007 21:16:25   
ašun
Malo zatekam, ampak če sem doma počivam in ni panike.

Tudi jaz komaj čakam, da spoznam Žanouser posted image . Sem gledala koledar in videla, da je 28.8. polna luna. Takrat se že lahko začne kaj dogajati, bom glih v 37 tednu in takrat je dojenček že donošen......

Če pa bo konec avgusta spet takle vročinski udar sem pa prepričana, da nas bo veliko avgustovk ratalouser posted image .

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mama september
20.7.2007 21:32:40   
skepsa
Polna luna? user posted image Hja, nikoli se ne ve user posted image Sigurno pa bo katera avgustovka. Sploh pa v 37. tednu res ni več panike. Sploh pa glavno, da smo zdržale do 30. tedna - so naši user posted image že kar vredu razviti, če bi slučajno katero že kaj "zagrabilo".
Je pa moja znanka že pred kakšnimi 3 tedni rodila punčko. So na UZ ugotovili, da ne raste in so se odločili, da ji sprožijo porod (kar nekaj pred rokom). Ker pa se ni odpirala, so ji nato naredili CR. S punčko je bilo prve 4 oz. 5 dni vse ok, nato pa so se začele težave. Odkrili so, da ima šum na srčku in da se ji še ni zaraslo vse tako kot bi se moralo okoli srčka. Zdaj je v LJ in se ji bo zmešalo od skrbi. To je pa tako grozno. Je pa res, da ni bila na nobeni "dodatni" preiskavi, ampak samo na rednih pregledih - zato pa so ji verjetno šum spregledali (Uz imajo dr. zelo različne), zdaj pa ji je zelo žal, da se ni prej odločila drugače. Kljub temu je hudo. Tudi jaz razmišljam o tem ali bo z user posted image vse ok in ali bo zdrava - to je res najpomembnejše. Je pa zanimivo kako o tem prej sploh nisem razmišljala, ampak samo ali bo punčka ali fantek. Potem pa več pregledov sem imela za sabo, bolj sem se zavedala da je čisto vseeno, ker je zdravje prvo in najpomembnejše.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mama september
20.7.2007 21:42:09   
Anonimen
vi ste pa fajnuser posted image  vsaj čvekate, ne pa ene k traja pol dneva da kera kej napišeuser posted image
js sm bil tut pr septembrkah ampak se je user posted image  mudil na svet pridt.

(odgovor članu skepsa)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mama september
20.7.2007 21:46:59   
ašun
Se strinjam. Mene je  na realna tla postavil sum na kromosonsko napako. V 18t sem bila na AC in pripravljena na najhujše.

Imam tako meni fanj g., ki mi na vsakem pregledu naredi uz in posluša srček. Pa je našla nekaj, kar ji ni bilo všeč in me je poslala na dodatne preiskave. Res so mi vzeli mesec in pol nosečnosti ampak sem zdaj pomirjena.

Potem so mi pa vsi rekli "ja kaj ti pa dela vsakič uz in potem paničari?" jaz pa vedno rečem kaj pa če bi bilo res kaj narobe. Jaz bi želela vedet.

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mama september
20.7.2007 21:49:04   
manca79
Tudi jaz razmišljam o tem ali bo z user posted image vse ok in ali bo zdrava - to je res najpomembnejše. Je pa zanimivo kako o tem prej sploh nisem razmišljala, ampak samo ali bo punčka ali fantek. Potem pa več pregledov sem imela za sabo, bolj sem se zavedala da je čisto vseeno, ker je zdravje prvo in najpomembnejše.



Eh, sej mislim da smo vse na istem.. samo upamo lahko na najboljše, ane? user posted image
Sicer pa upam da kaj dost ne bomo prehitevale, sicer jaz imam rok v začetku septembra in je moj že napovedal, da bomo rodili avgusta user posted image  čeprav vseeno upam da ne no, sem kar psihično pripravljena na rok user posted image

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu skepsa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mama september
20.7.2007 21:49:33   
ašun
Duc in kako je zdaj tvoj/auser posted image ?

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mama september
20.7.2007 21:52:21   
Anonimen
moja zdaj že lahko sama diha, v pomoč ima samo še malo kisika, da se ne utrudi. neki ji srček nagaja ampak je močna tko da bo tut to dala čez. rabi čas pa bo, sej veste da je v trebuhu bolš za naše user posted image  kot pa tolk kmal na svetu.

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mama september
20.7.2007 21:52:39   
ašun
IZVIRNO SPOROČILO: manca79
Eh, sej mislim da smo vse na istem.. samo upamo lahko na najboljše, ane? user posted image
Sicer pa upam da kaj dost ne bomo prehitevale, sicer jaz imam rok v začetku septembra in je moj že napovedal, da bomo rodili avgusta user posted image  čeprav vseeno upam da ne no, sem kar psihično pripravljena na rok user posted image


Jaz se pa pripravljam na konec avgusta. Sva se večkrat z Lizo hecale, da bomo začele zadnji teden v avgustu na šmarno hodituser posted image , da bi malo pospešileuser posted image

(odgovor članu manca79)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?