|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pomaga za razpokane kapilare na nogah?
16.7.2007 8:11:04   
Tanayya29
Živjo..
Sem v 6 mesecu nosečnosti, in so mi full popokale kapilare na nogah..
a ima katera kej izkušenj s tem? kaj pomaga?

hvala že vnaprej


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pomaga za razpokane kapilare na nogah?
16.7.2007 8:41:14   
Anonimen
Jaz sem imela popokane kapilare v prvi nosečnosti.Zdravila za to ni,razen lasersko odstranjevanje.Obstaja pa pri AVONU ena krema,ki naj bi ti jih 50% kao pozdravila.
Zdaj,v drugi nosečnosti pa se je iz kapilar razvila grozljivka.Imam orenk žile,katere so stopile ven in bolijo.Imam noge kot 80 letnicauser posted image
Preden vstaneš iz postelje si jih povij z elastičnim povojem.Začni pri prstih in potem naprej gor.
Srečno

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pomaga za razpokane kapilare na nogah?
16.7.2007 8:45:01   
ajtak
Ja, tega pozdravit ne mores, lahko pa delas na tem, da se ti ne razvijajo krcne zile.

Cim vec se sprehajaj, da so noge prekrvavljene, cimmanj stanja na mestu in sedenja, prekrizane noge so smrt za zile.
Ko se tusiras si noge polivaj izmenicno s toplo in mrzlo vodo. Ko pocivas si podlozi kolena.
Tudi kaksna krema zna delat cudeze. Jaz imam chiccotovo in sem res zadovoljna od kar jo uporabljam nimam nobenih novih zil...

Veliko srece in lepo nosecnost se naprej.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pomaga za razpokane kapilare na nogah?
16.7.2007 8:52:44   
DANVARI
a veste koliko stane lasersko odstranjevanje? ker jaz imam tiste vijolične tanke kot nitke user posted image

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pomaga za razpokane kapilare na nogah?
16.7.2007 9:01:49   
ajtak
Cena za lasersko odstranjevanje kapilar na nogah se oblikuje glede na velikost tretirane površine. Cena za poseg na površini 100 kv. cm (10cm x 10cm) je 10.000 SIT.

To informacijo sem dobila pri podjetju Derma art, ki je prvi ponudnik teh storitev ki ga pokaze google, ce odtipkam- lasersko odstranjevanje kapilar noge

Upam, da sem kaj pomagala.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pomaga za razpokane kapilare na nogah?
16.7.2007 9:56:20   
Daschi
Jaz sem jih dobila v 3. nosečnosti. na obeh nogah kar veliko. In so vsi odkimavali z glavo, da bodo ostale za vedno. No, nekaj mesecev po porodu ni bilo ne duha ne sluha o njih. Izginile so sameuser posted image .
Sedaj, v 4. nosečnosti pa imam na eni nogi krčne žile plus nekaj kapilarc. Pa je tudi upanje, da bodo izginile.user posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pomaga za razpokane kapilare na nogah?
16.7.2007 10:57:14   
babsy77
Ojla, jaz imam tudi težave s kapilaricami. Noge si vsak zvečer mažem s kostanjevim gelom in ginekologinja mi je priporočala, da si ali noge povijam ali pa naj si v lekarni kupim kompresijske nogavice. V tej vročini pa se mi nogavic niti v sanjah ne tlačit gor. Če je možno imej noge čimveč dvignjene, hodi, tuširaj jih z mrzlo vodo, ... Če pa zginejo, mislim da ne.

Lep dan in poiščite si hlad v tej vročini.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pomaga za razpokane kapilare na nogah?
16.7.2007 16:22:49   
valči
Tudi jaz  sem fasala te žilice in na desni nogi prave debele krčne žile.Sem pod nujno mogla po kompresijske nogavice v Sanolabor,ker so mi nove nastajale.Samo v tej vročini ne zdržim,dopoldne par ur,pol pa dol.
Zvečer si mažem noge z Hepan gelom,tam,ko so žile,recept sem dobila pri ginekologu.Pa čimveč imej noge vzdignjene.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu babsy77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Punčki bo ime...?
brina_s

Sem (smo) pred rokom in v dvomih,.......

Ula (50%)

Erika (19%)

Elina (31%)


Število vseh glasov: 236

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!