TABLETKI ZA ZOBKE (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


TARA in MAJ -> TABLETKI ZA ZOBKE (8.11.2004 8:58:27)

Stari bomo 9 mes.in smo v posvetovalnici dobili tabletke FLUONATRIL za zobke vsak dan naj bi vzeli eno vendar sem slišala da jih nekateri ne priporočajo pa me zanima vaše mnenje in ali so jih vam tudi predpisali.LEP DAN TARA:sloncek:




Anonimen -> TABLETKI ZA ZOBKE (8.11.2004 9:04:13)

A da sedaj spet predpisujejo te tablete? Vem, da je bila pred leti polemika, ker naj bi preveč fluora v organizmu preprečeval vstop nekateremu drugemu pomembnemu elementu v naše telo. Kalciju, ali pa nekemu drugemu, se ne spomnim. Pred tem so tabletke predpisovali že v nosečnosti, pa otroci so jih dobivali tudi v vrtcih. Potem pa nekaj časa "vse tiho je bilo". Da pa jih ponovno predpisujejo, sedaj slišim prvič.




malika -> TABLETKI ZA ZOBKE (8.11.2004 9:04:32)

Nama so jih predpisali že pri 6 mesecih, ampak mu jih ne dajem.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.11.2004 9:12:08)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Vera* -> TABLETKI ZA ZOBKE (8.11.2004 9:15:42)

Kako so zobozdravniki različni.Meni je pa te tabletke priporočila.Mora jo vzeti vsak večer po umivanju zob.:zmeden2:




Anonimen -> TABLETKI ZA ZOBKE (8.11.2004 9:27:48)

Ciao...sem tudi jaz nekaj nekje prebrala:ups::ups:Mi jih dajemo pa ne redno,ker pozabimo:zmeden2:ker nočemo piškavih zob.Moji so jih tudi jedli,pa so še vedno v redu..trkam na les;)




Seven* -> TABLETKI ZA ZOBKE (8.11.2004 13:56:33)

Fluor je v prevelikih kolicinah karcenogen - povzroca raka. Zato v soli vec ne mazejo zobkov...




Seven* -> TABLETKI ZA ZOBKE (8.11.2004 13:58:08)

Celo tak dalec bom sla, da bom uporabljala naravne paste brez fluora. Welleda ima taksne..




kattja -> TABLETKI ZA ZOBKE (8.11.2004 14:11:05)

Naša pediatrinja nam jih je predpisala, zobozdravnica pa odsvetovala. Pa sem se sama odločila, da jih ne bom dajala. Če v kaj dvomim, raje ne dam.




TARA in MAJ -> TABLETKI ZA ZOBKE (9.11.2004 8:02:00)

HVALA ZA ODGOVORE RES VSAK PRAVI DRUGAČE MOJE DVE STAREJŠI HČERKI STA JIH JEMALI ZDAJ PA SE MORAM ODLOČIT ŠE ZA NAJMLAJŠEGA RES SPLOH NE VEM KA JE BOLJŠE DA MU DAM ALI NE S STAREJŠIMA JE BILO VSE OK. IN ZOBE MATA PRAV LEPE JE PA TO 12.LET NAZAJ TAKRAT ŠE NI BILO PROBLEMOV GLEDE TABLETK NO VSEENO VAM HVALA ZA ODGOVORE. LP.TARA:metulj:




Stran: [1]