kje spati (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lenčica -> kje spati (13.7.2007 10:04:02)

zanima me kje so na dopustu v apartmajih spali vaši dojenčki stari 3 mesece. jaz imamv mislih kar voziček ali pri meni v postelji?

koliko ste se z njimi zadržali na plaži, mu lahko v bazenček dam morsko vodo, ste ga imele v šotorčku, kaj pa umivanje, pa večerni izhodi?




Barbara111 -> RE: kje spati (13.7.2007 10:10:08)

Če imaš voziček s košaro ali kak širši voziček po moje ne bo problem.Moja dva sta spala v prenosni posteljici ,ki smo jo kuoili že pri prvem otroku in nam še zdaj pride prav.




Barbara111 -> RE: kje spati (13.7.2007 10:16:37)

Jaz bi imela [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] bolj v senčki pa še namazala bi ga fejst skremo,kar se pa tiče morske vode pa ne bi vedela. Večernji sprehodi mu nimajo kaj škoditi.Samo primerno oblečt pa bo.




Anonimen -> RE: kje spati (13.7.2007 10:39:16)

moja je vedno spala v prenosni posteljici
aja na plaži smo mel un pol šotor pa je not spala pa pasla kravce. pol sem jo tut že v morje namočila do rite (nogice) stara je bla 4 mesece. prov kopala je nism k je bla premzla vofda, če pa zutri postavš bazenček z vodo tut morsko na sonce se ti pa tut že lepo ogreje, če preveč včasih morš pazt da je nauš spekla. pol zvečer sem jo pa umila..ja kr v lijaku :) je glih še pasala not :)




Mina1 -> RE: kje spati (13.7.2007 10:41:28)

Mi smo bili v prikolici, ni bilo placa za prenosno posteljico, je spančkal tako prvi kot kasneje drugi ob meni na postelji, ni bilo nobene panike, sem z valjčki malce obložila in je bilo vse fajn.

Drugače pa mu voda ne bo škodila, topla na sončku tudi iz morja, kar pogumno. Umivali smo ga na mizi v banjici, večerni izhodi so bili pa itak 1A. 




lilka -> RE: kje spati (13.7.2007 11:30:19)

No to je tudi mene zanimalo, mi bomo tudi vlekli prenosno postlo, za vozit voziček s košarico, ker bo stara šele 4M, bazenček tudi imamo, pa fredov obroč, če bo slučajno topla voda in ji bo pasalo namakanje. Za mazanje sem pa slišala da do 1 leta nič ne priporočajo. Jaz ji bom body s karatkimi dala za v vodo, na plaži bomo pa itak samo zjutraj in proti večeru.Samo nekaj proti komrjem še zrihtam, sicer bom pa o vsem vprašala pediatrinjo imamo prej še pregled.




kaya2007 -> RE: kje spati (13.7.2007 12:39:08)

Mi gremo tudi drug teden na morje (stara je 2m), spala bo v košari od vozička, na plaži bo pa v senci pa še pod kakšno marelo, streho itd. Imam namen tudi nabavit bazenček in bom na soncu segrela morsko vodo. za komarje sem že kupila v chiccotu, upam da bo pomagalo, za faktor bom pa še pediatrinjo vprašala...




livia -> RE: kje spati (13.7.2007 13:36:23)

Naša je pri tej starosti spala v postelji 90x200, v isti sobi kot midva. Je pa res, da se še ni kotalila in premikala. Zdaj imamo prenosno posteljico.

Bazenček lahko napolniš in pustiš, da se voda segreje, samo če še ne sedi ne vem kako bi se not igral. Obvezno pa senca, zdaj pa ali naravna ali pa šotor.

Kopali smo se v čebričku.

Večerni izhodi so pri nas bolj izjema, ker hodi spat ob 20h, vi pa po svojem ritmu. Lahko jo daš v voziček, greste na sprehod in če zaspi jo potem samo preložiš.




Naja30 -> RE: kje spati (13.7.2007 21:42:43)

Ravno te dni smo imeli na obisku prijatelje z majhno pupiko (8m) in da se ne bi vsi gužvali na našem malem kavču, smo prišli na super idejo, da tamala spi v bazenčku! Mogoče se smešno sliši,ampak res dobro je izpadlo! Bazenček je širok 100cm, kar je ravno prav. Spodaj smo nadevali brisače in deko, da je bilo mehko in mala je lepo spala.

Na plaži je v senčki, kopa se v morju kadar ne piha. Mažem jo s bubchen 25, kapo na glavo (ki jo daje ves čas dol [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]) in veliko pije.




eya -> RE: kje spati (13.7.2007 21:49:37)

Naš je tudi spal v prenosni. Na plaži pa je bil v senci, brez kakšne kreme (koje bil še tako majhen), opoldanskega sonca smos e pa tako vsi izogibali.




Maggie -> RE: kje spati (13.7.2007 23:04:38)

Mi trije smo se pa pri 4m kar v taveliki postelji crkljali...




Stran: [1]