Stara sem 3 mesece (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Blink1 -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 10:42:25)

Ah, kako mine čas…

Pred točno tremi meseci sem pokukala na ta svet. Naj vam na kratko povem:

Po devetih mesecih ugodnega bivanja v maminem trebuščku (kjer sem, by the way, imela vsega preko dovolj), se je začelo neko čudno dogajanje… Vse mi je postalo pretesno in nejevoljna sem se odločila, da pogledam, ali je še kje kaj več prostora. In ni vrag…komaj sem pogledala v svetlobo, me je ena teta zagrabila in takrat res več nisem imela izbire. Morala sem ven!!! Seveda sem na ves glas protestirala, a ni bilo usmiljenja. Gospa je celo prerezala mojo zlato popkovino in me dokončno odtrgala od trebuščka… Groza…nisem ji mogla dopovedati, da hočem nazaj!!! In med mojim protestiranjem so me dali mamici… Nebesa!!! A veste, da je od zunaj lepša kot od znotraj??? No, pa vam jaz povem!!! Mamica me je stisnila k sebi in pocartala in takoj sem pozabila, da sem sploh kdaj bila v njenem trebuščku. Zunaj je veliko lepše….tudi ko te tehtajo in merijo.

No, in od takrat je minilo že veliko časa…Zdaj sem že starejša in izkušenejša in veliko vem…in veliko vam lahko povem o svetu. Vem, da je mamica vedno pri meni, ko jo potrebujem. Vem, da je na sončku toplo, da je mleko v steklenički in da je dobro in me nasiti. Vem, da je ponoči treba spat in da podnevi le počivam. Vem, da se je treba nasmehniti, če hočeš da se vsi okoli tebe smejijo in da se je treba pritožiti, če ti kaj ne paše. Vem, da je treba zajokati, ko me nosijo na napačen način…tako te hitro pravilno obrnejo. Vem, da so lučke in listje na drevju zelo zanimivi. Vem, da me imata mamica in ati nadvse rada in se lahko vedno zanesem nanju in vem, da je to najbolj pomembno…

In danes bom upihnila četrt svečke…juhu!!




BARBARA R. -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 11:03:37)

:bravo: mami,lepo si to napisala. in :bravo: Neja,še kar tako naprej! :rozica:

:muca:




Anonimen -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 11:04:40)

Čestitke za tri mesece! :bravo::bravo::torta::torta:




Bela -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 11:21:33)

No, pol pa se je potovanje na svetu lepo začelo, ker že veselo praznuješ:rozica:,čestitke:bravo:




* -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 11:35:34)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:...

čestitke Neja...kar tako naprej...;)




ninca -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 11:36:00)

ninika11 full lepo si tole napisala :bravo::bravo::bravo:
neja..ti pa le tako naprej in veselo raziskuj svet okoli sebe!!! Za tako "fest pupiko" pa še :torta::torta::torta:, :darilo::darilo::darilo:, :angel:, :zajcek: in :pujs: in za njeno zlato mamico :rozica::rozica::rozica:


lp, nina :kava:




tina.nika -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 11:41:22)

:bravo::bravo::bravo:




kimi -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 11:42:17)

vse naj naj za 3 mesece bodi pridna in ubogaj svojo mamico




tinka-pepa -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 11:49:06)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Tejči -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 13:06:36)

Neji vse čestitke tudi od naju z Mio:bravo::bravo::bravo:




TARA in MAJ -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 14:06:53)

poljubček od MAJA za NEJO:love::torta::torta::torta::darilo::darilo::darilo::rozica::rozica::rozica:




Anonimen -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 15:03:06)

Joooooj, kooook lepo si to napisalaaaaa! Ravno danes ima tri mesece tudi hčerkica moje najboljše prijateljice:bravo::bravo::bravo:
Uživajta še naprej ob odkrivanju vsega novega in iskrene čestitke!:rozica::rozica::rozica:
Nojči




mehurčica -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 17:52:55)

Neja, to si pa zelooooo lepo narekovala mamici!:love:

Čestitke za 3 mesece.:sloncek::bravo::sloncek:




dory -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 18:02:31)

Luskan post :)...cestitke in tako naprej :)




saba01 -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 18:10:02)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
lP SABINA




Mojca20 -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 18:20:32)

:sloncek:Č:sloncek:E:sloncek:S:sloncek:T:sloncek:I:sloncek:T:sloncek:A:sloncek:O

EN KUP :darilo::darilo::darilo::darilo::darilo::darilo::darilo::darilo::darilo::darilo::darilo::darilo::darilo:

za mamico :rozica:

:torta::torta::torta: za 3




Anonimen -> Stara sem 3 mesece (6.11.2004 22:20:09)

Neja, ti boš pa sigurno kdaj pisateljica, ko si pa tako lepo napisala - pa komaj tri mesece si stara! Se ti vidi, da si se vrgla po mamici in pobrala njen talent za jezike!!! :)




Stran: [1]