Oblikovanje kamna (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


Lenny -> Oblikovanje kamna (6.7.2007 9:16:26)

Naš mulček si je včeraj v okviru delavnice za otroke izdelal obesek iz kamna. Mali je ful navdušen in kar ne bi nehal.
Zanima me, ali katera ve, kje se da nabaviti koščke kamna, ki se da oblikovati s pilo, brusnim papirjem in na koncu z oljem. Ne vem, ali je to milni kamen ali kaj podobnega. Ideja se mi zdi super za organizacijo delavnice v vrtcu, ki me zagotovo čaka jeseni.
Help!




LERO -> RE: Oblikovanje kamna (20.7.2007 16:05:49)

Kolegica dela obeske iz savskega kamna. Očisti jih, namaže z lepilom v obliki rožice ali podobno, na lepilo pa posuje druge barve drobljeni kamen. Ful dober zgleda. Ko se posuši, prelakira.




muška -> RE: Oblikovanje kamna (3.8.2007 16:41:36)

Milni kamen je to ja. Svakinja je delala na lentu v teh delavnicah s tem kamnom in je tudi čisto noter padla. Če se dobi pri nas ne vem, baje jih dobiš v Gradcu, ampak kje ne vem. Bom vprašala svakinjo, če ve kaj več , ampak pred koncem avgusta ti ne bom mogla povedat, ker gremo na morje. Pa malo me spomni proti koncu avgusta na ZS, ker se zna zgodit, da bom pozabila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Aja, kaj pa Prometej, si vprašala?




Stran: [1]