|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček quinny
2.7.2007 21:25:30   
Twetty
Hej babike,mene pa zanima kak se reče vozičku znamke quinny,ki je trikolesnik pa kao marela varianta?V bbc stane nov okol 33.000sit(sm še na sit)Vem,da je full lahek in enostaven,pa sedež je fiksen se ne da spustit dol.Rada bi poiskala rabljenega,ker mi je nov predrag,moja hčerkica pa je že stara 2.5,in ga rabim sam kdaj pa kdaj,da je ne nosim.Hvala za odg.LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.7.2007 21:28:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Twetty)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček quinny
2.7.2007 21:29:36   
Twetty
Ne vem,mogoče.Pa nič nima dodatne opreme kr tak enostaven je.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček quinny
2.7.2007 21:30:28   
Anonimen
Rabljenega se ti ne splaca, ker jih prodajajo po 100€, v BC so pa imeli akcije po 130€.

Raje kupi eno navadno marelo, bo isti ucinek, ce ga rabis le redko user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček quinny
2.7.2007 21:31:32   
Anonimen
user posted image  

Quinny Zapp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček quinny
2.7.2007 21:33:15   
pika30
Definitivno je Zapp!!

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček quinny
2.7.2007 21:37:02   
Twetty
Ma ja itak so dragi,ja.lEj mela sm eno fajno mareelo x firme pa se je zlomil kolo.Zdej mam pa od hauka pa je ful težka,sm jo dobla.Ta quinny mi je pa všeč pa lahek je ful,ker trenutno nimam avta pa hodima na bus in bi mela neki takega da ga zložim lahk na čist malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
2.7.2007 21:40:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Twetty)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček quinny
2.7.2007 22:09:49   
F*S*M
Jaz sem kupla dans v šparu hauckovo marelo za 50 evrov z bonom, in je super lahka ima komaj 6 kg. 

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček quinny
2.7.2007 22:19:53   
frutka_
Poglej, iz prve roke ti povem, da je ZAPP krasen za mame, ki smo peš. Jaz pešačim s tamalim (no, gospodič se peljejo, ker je hitreje, sicer bi hoja trajala vsaj 2uri) v službo in vrtec že dve debeli leti! V primeru slabega vremena pride taxi (busa ni, ker smo v centru doma ampak vseeno 20min hoje oddaljeni od vrtca) in voziček gre valda poleg, ker popoldan običajno več ne dežuje.
Poleg tega je pa 100%preverjeno na večini marel, da je ZAPP edini voziček-marela, s katerim neovirano manevriraš-ga voziš z eno roko, medtem ko si z drugo držiš dežnik. To je pa za nas, ki smo peš, veliko vredno! 

Če si veliko peš in mobilna, sama s tamalim ,potem si kupi ZAPP-a, ne bo ti žal!user posted image

(odgovor članu Twetty)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček quinny
2.7.2007 22:47:05   
Twetty
Ja frutka ,sama,peš,pa s kupom torb al pa vrečk iz trgovine.Bom poiskala,ja.Kolk je cena,ve katera?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček quinny
3.7.2007 0:12:55   
aidas
jaz sem ga kupila v pikapolonici za 170 evrov,mel so ga v bbc na akciji ampak jih je zmanjkalo že po parih dneh. jest osebno sploh NISEM tako zadovoljn kot druge.jest sem dala noter svojo 10 mesečno punčko in ko gremo ven skoz vleci torbo ali ruzak za čajčka in podobne stvari ki jih moraš met za otroka če greš ven.nima dost dolge strehce za sončka marelo je skoraj nemogoče dobiti...sej voziček je res lep in moderen in firma ampak je absolutno predrag za to kar nudi. za malega sem mela 2x cenejšo marelo in sem bila bolj zadovoljna. No to je moje mnenje...

(odgovor članu Twetty)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček quinny
3.7.2007 10:33:02   
Strawberrie Cherrie
Splača se počakat akcijo - baby center. Ziher bo še ktera. Jaz jo čakam, ker mi je smotano dat za rabljenega (so mi ponujali od 110-120€ za 1leto rabljenega) toliko kot pa je akcija v BCju. S tem, da mi preko neta niti poštnine ni treba plačat, za rabljenega morm dat pa sama. 

(odgovor članu aidas)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček quinny
3.7.2007 11:09:55   
SašaR
Moje mnenje. Jaz nisem čakala na akcijo, pa čeprav je voziček tako drag. V tistem času (od nakupa pa do akcije)nam je razliko že davno povrnilo. Drugače sem se jaz v ta voziček zaljubila lani poleti, sam se je mojemu možeku zdel čuden. Potem pa sva kupila eno ne poceni marelo, ki je komaj šla v avto in z njo imela milijon problemov. Ker je bila nova so jo na servisu komplet zamenjali, samo nama se je že zamerila. Potem sva šla pa kupit Zappa in je res zakon.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?