|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost oblačil
1.7.2007 18:18:00   
sonce in smeh
Mi lahko kdo pove, koliko stara punčka nosi oblekice št. 68-74. V eni reviji sem našla navodila za pletenje jopčke pa piše, da je velikost 68-74. Pa bi rada vedela, koliko mora biti stara punčka, da bi ji bilo to prav? Lp

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 1.7.2007 20:10:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za pomoč
1.7.2007 18:21:42   
lukec
Tam od pol leta do devetih mesecev.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu sonce in smeh)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za pomoč
1.7.2007 22:27:19   
Anonimen
Odvisno. Moji je bilo to še pri enem letu prav, mislim, da smo šele pri kakih 14 mesecih prešli s 74 na 80.

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za pomoč
2.7.2007 9:30:17   
Naja30
Naša je stara 7m in nosi št. 68 in 74. Odvisno od proizvajalca, ker vsak dela svoje številke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za pomoč
2.7.2007 10:54:00   
pika30
Moja je stara 6 mes in nosi glih za glih 68,največ že 74.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za pomoč
2.7.2007 11:00:10   
eva1
Naša bo stara 6 mesece pa nosi št 74-je pa kr med večjimi im okroglimiuser posted image user posted image user posted image /(je tok velka kot ob prijetelce 8-mesečnik)-tako da je ful odvisno kok so veliki in težki!

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za pomoč
2.7.2007 12:58:22   
kaya2007
se mi zdi da pri oblekah ni pravila...odvisno od otroka, predvsem pa od proizvajalca, ker ponavadi delajo precej različne velikosti, celo od modela je odvisno, tako da se mi je že zgodilo, da imam doma 3 obleke istega proizvajalca, ista velikost, pa je tamali ena prav, ena premajhna in ena prevelika  user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?