|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nizek trebuh
29.6.2007 13:20:26   
prymorka
mene zanimajo izkušnje od nosečk ki nosijo trebuh zelo nizko. sem v 24T in imam trebuh zelo zelo nizko pa me kak dan zelo pritiska in boli spodaj pod trebuhom...
ali ima kakšna podoben problem?
se bojim da ni kej narobe... ponoči sem se zbudila ker sem spala na hrbtu in me je začelo bolet spodaj, pa sem se mogla dat na bok in skrčit...
ko sem vstala me je pa še bolelo sam NI neznosna bolečina, tko špika,... pa vsake toliko zaboli...
drugače beba user posted image pa konstantno brca...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nizek trebuh
29.6.2007 15:14:04   
žarnica
tudi jaz  imam v tej nosečnosti zelo nizko trebuh,otroček mi še vedno sedi in imam take bolečine pod trebuhom. Včasih komaj hodim, imam občutek,kot da se mi vse razteguje, kak malo razširim noge,fajn zaboli. G mi je vedno rekel,da je to normalno.user posted image

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nizek trebuh
29.6.2007 20:49:16   
Solero
Nič se sekirat glede tega. Vsaka nosečnost tudi boli, pa če nosiš nizko, visoko, spredaj, zadaj... To kar lepo vzemi v zakup, ker spada zraven. Poslušaj svoje telo. Če bo pa bolečina predivja, pa takoj k zdravniku.

Mene pa občasno moti, ko mi kdo reče, da nosim spredaj, ali pa zadaj, ali pa zgoraj...čisto vse sem že slišala. Nosim, kot nosim in mi je lepo. A ga naj nosim v kolenu?! user posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nizek trebuh
30.6.2007 14:53:28   
NAVT
Jaz sem imela obakrat nizek trebuh. No, ta drugega imam še. Bolelo me sicer ni, me pa na momente vleče dol, še posebej se mi je to dogajalo v prvi nosečnosti. Takrat sem si tudi nabavila nosečniški pas, ki mi je vso zadevo bistveno olajšal. Zdaj v drugo pa mi sploh ne ustreza. Tako, da ko grem na kakšen sprehod, si trebuh kar malo pridržim, tako da si malo privzdignem. Ful olajšanje! Torej bolečin nisem imela, imam pa težave z bolečo sramno kostjo (tudi v prvo, a je bilo blažje).

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nizek trebuh
30.6.2007 15:45:19   
Anonimen
JAz sem imela pri obeh zelo zelo nizek trebuh. Uporabljala sem nosečniški pas, ker drugače sploh nisem mogla hoditi. Sem pa zdaj pri drugi nosečnosti veliko na boku preležala in se mi je tudi bebica pomaknila zato malo višje.

(odgovor članu NAVT)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vozicek
Tehtnica25

Kateri vozicek vam je bolj vsec, oz. katerega imate?

Vozicek s tremi kolesi (48%)

Vozicek s štirimi kolesi (52%)


Število vseh glasov: 492

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!