Kremice za odvajanje dojenja? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Kremice za odvajanje dojenja? (3.11.2004 15:08:43)

A to zares obstaja ali ne? :zmeden2:
Na forumu sem že ene parkrat brala o tem, v lekarnah me pa gledajo, kot da sem iz lune padla!?! :zmeden:





kimi -> Kremice za odvajanje dojenja? (3.11.2004 15:10:59)

mogoče ima krema tak čuden okus da otrok ne zagrabi več:)- sicer pa jaz to sedaj prvič slišim od tebe




ZARA -> Kremice za odvajanje dojenja? (3.11.2004 15:12:43)

aaaaaaaaaa????????
Se nikol slisala....
Alja... kje si to slisala?





Anonimen -> Kremice za odvajanje dojenja? (3.11.2004 15:22:05)

Ja, saj vem, da obstajajo laki za nohte, za odvajanje grizenja nohtov in cuzanja prstkov. Ampak jošk si najbrž ne bom lakirala?!

Jaz danes ponoči očitno nisem bila spet vztrajna. Mala je sicer neverjetno, spala od 22h do 4h, potem pa spet ziza, ziza, ziza...

bom mogoče dons malo bolj vztrajna, k sem se naspala. Ma jaz je ne morem pustit jokat pa konc. Če bo jokala, jo sploh nam nehala dojit. Pol naj rajš kar vleče!




Anonimen -> Kremice za odvajanje dojenja? (3.11.2004 15:23:08)

Zara, preberi forum Odvajanje od pleničk, pa tema Odvajanje dojenja. Luka je o tem pisal. Pa še moja teta je rekla, da je to imela enih 20 let nazaj!




ZARA -> Kremice za odvajanje dojenja? (3.11.2004 15:27:09)

citiram,hahaha...'Josk si najbrz ne bom lakirala'...
:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Ja res upam da se ti jih ne bo treba,alja...
A 20 let nazaj je to imela tetka???
Grem prebrat,pol k bo vec casa...
papa

bom komentirala k preberem upam da ne bom pozabla,ker to spada na moj vsakdan...


papa, again...




Anonimen -> Kremice za odvajanje dojenja? (3.11.2004 15:50:35)

Ene so prakticirale z zenfom.
lp,:fis:




Jančika_ -> Kremice za odvajanje dojenja? (3.11.2004 15:52:11)

O :hudicek:, a z zenfom:)-!




Anonimen -> Kremice za odvajanje dojenja? (3.11.2004 15:59:02)

Ja, ribica, sem poskusla z zenfom, ampak moj detk :duda: tko rad je, da ji je čist vseen a je zenf, a je omakca... :zmeden::(:((:grrr:




mehurčica -> Kremice za odvajanje dojenja? (3.11.2004 15:59:37)

Nisem še slišala za posebej kremico. Je pa ena pisala pred nekaj časom, da si je dala na bradavico malo kisa in rekla :duda:, da se je mlekec ni več dober. (če sem si prav zapomnila...no, nekaj takega v glavnem:) )




Abby -> Kremice za odvajanje dojenja? (4.11.2004 9:32:29)

Moja tašča mi je dala nasvet, za katerega je seveda nisem prosila, da bi "trebala staviti nešto ljuto" na zizo. Še danes se smejim do solz ob tej oslariji.

Moja babica je pred 47 leti poskušala odstaviti mojo mamo (takrat 3 leta staro) s pomočjo pelina, pa ga je mati kar obrisala dol.

Sama pa imam izkušnjo, da sva s hčerko prav fino opustili zizo brez krem, pelina, zenfa, popra in podobnih hudičev. Ko je prišel pravi čas, sem ji razložila, da ni več mleka, kolikor ga je, je pa ogabno, pa da me boli. In da bo lahko pozizala, kar bo ostalo dojenčku, ko bo prišel. Pa ni bilo nobenih težav.
Za kremo pa tudi jaz še nisem slišala.




Stran: [1]