Novalac AR-nova formula??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Teja29 -> Novalac AR-nova formula??? (27.6.2007 14:30:26)

Začeli smo uporabljati Novalac AR-novo formulo, ki se zgosti šele v želodcu in ne v flaški, kot tastara.

Kateri NUK-ov cucelj uporabljate za to formulo? Mi št. 1 z luknjico za mleko, ki smo jo malo razširili, pa se mi zdi, da ni uredu, ker poje preveč zraka zraven. Stari pa smo 4 mesece.
A je bilo kaj bolje s polivanjem po tej formuli? Pri nas ga pijemo že 4 dni pa ni še nič kaj dosti učinka. Imamo pa kar močen refluks, ker mali tudi joka pri hranjenju.





saška* -> RE: Novalac AR-nova formula??? (27.6.2007 23:25:06)

Mi smo kaka dva tedna uporabljali AR formulo in je  šlo toliko na boljše, da smo lahko začeli uporabljati navaden Novalac. Uporabljaš pa lahko čisto navadne flaške, ker se zgosti tako kot je treba šele v želodcu. Mi drugače uporabljamo tommee tippee.
Mogoče bi probala to. Dojenček ne poje toliko zraka, ker je v cuclju luknjica, ki ga odvaja. naša prav zato nima več krčkov.


Sicer pa si lahko pomagaš pri polivanju tudi s tem, da ga pol ure po hranjenju držiš v poožaju za podiranje kupčka, ležišče mu dvigneš za 30°,... ko ga hraniš ga drži bolj pokončno in večkrat poskusite med hranjenjem s podiranjem kupčka.



LP





Stran: [1]