|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Premalo železa..
26.6.2007 12:30:56   
Strawberrie Cherrie
Moj user posted image ima premalo železa (jaz tudi - hemoglobin imam okoli 100) ; večinoma časa se doji pri meni, če ima dober dan, poje pol obroka GH. Zdajle nama je šel ati dvignit recept, sva dobila nek sirup, ne vem še kakšen. Ali mu lahko še kako drugače pomagam. Kdaj bi lahko začela uvajat hrano, kot je govedina???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Premalo železa..
26.6.2007 12:39:33   
ZARA
Kolk pa je star? Ene 2 fajn linka imaš spodaj.

TUKAJ

TUKAJ



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Premalo železa..
26.6.2007 12:40:46   
Strawberrie Cherrie
6mesecev.

hvala za linke. user posted image user posted image user posted image bom jaz začela tudi jesti dodatke železa, pa bomo videli...


< Sporočilo je popravil london_paris -- 26.6.2007 12:42:41 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Premalo železa..
26.6.2007 12:46:59   
ZARA
Še en link

TUKAJ

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Premalo železa..
26.6.2007 12:48:58   
Strawberrie Cherrie
Hvala, bom vse prečitala. Upam, da se čimprej mu popravi...user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Premalo železa..
26.6.2007 12:56:08   
nuala
Jakob je imel to, pa sem mu dajala z železom obogatene žitarice, pesin sok, zmiksana jetra, blitvo in zraven vedno malo pomarančnega soka.
V dobrem mesecu se je popravil in nima več težav.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Premalo železa..
26.6.2007 13:09:37   
lex
Namesto sirupa se zapelji v Avstrijo in mu kupi Aktiferrin kapljice. Jaz sem mu jih dala v sok in jih je mimogrede popil, sirup je pa nezgravžen. sirupa povohat ni smel, s kaplicami pa ni blo blema. aja pridejo pa okoli 2€, pol si pa ven zračunaš koliko jih mora spit

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Premalo železa..
26.6.2007 14:01:28   
karamela
Linkov sicer nisem brala. Moja 9muser posted image  je imela  tudi nizek hemoglobin. Sirupa nisem dobila. Pomagam pa si tako, da naredim limonado in jo sladkam z melaso˙(˙trsni sladkor kupljeno v kalčku). Melasa je bogata z železom in do najboljšega učinka pride z mešanjem z limono.


Nisem pa še imela kontrole Hmg jo imam čez en mesec, pa bom vidla, če je kaj pomagalo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Premalo železa..
26.6.2007 15:18:37   
Naja30
Borovnice.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Premalo železa..
27.6.2007 14:48:49   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: karamela

Pomagam pa si tako, da naredim limonado in jo sladkam z melaso˙(˙trsni sladkor kupljeno v kalčku). Melasa je bogata z železom in do najboljšega učinka pride z mešanjem z limono.



Jaz sem tako rešila težavo z nizkim železom v nosečnosti in se mi je res popravil, sem namreč pristaš naravnih metod, kolikor je pač to mogoče.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Premalo železa..
27.6.2007 21:29:10   
atteya
Mimogrede, če je mama slabokrvna, je navadno slabokrven tudi otrok in če je to prirojeno, se skorajda ne da odpravit. Je pa tudi res, da so velikokrat slabokrvni otroci, ki imajo zelo radi mleko in mlečne izdelke (pa ne adaptirano). Mleko namreč povzroča mokrokrvavitve ali po domače povedano mleko ubija rdeče krvničke, ki prenašajo železo, oziroma zavira tvorjenje le teh v kostnem mozgu.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Premalo železa..
27.6.2007 21:57:55   
MINEJA
Tudi naš je imnel pri 6m 103, meja pa je 105 in dobili smo Legofer sirup, ki sem mu ga parkrat sicer dala, pa ga ni in ni pogoltnil, pa še zvijalo ga je ...
Nato sem se pogovrjala s kolegico ib+n mi je rkel, da ona svojemu ni dajala sirupa in je le-to nadomestilo s hrano:
- govedino
- suhe marelice v vsakjo sadno kašo
- rozine
- brokoli
- soja
- paradižnik
- grah
- rdeče-črno sadje
- sok od Alete z železom
- fižol

Tudi sama sem to prakticirala in v dobrem mesecu mu je narastel na 120.


_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu atteya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Premalo železa..
27.6.2007 23:18:51   
eya
Tudi Žiga je bil slabokrven (104), pa smo to odpravili samo s prehrano. Mislim, da lahko z govedino (pa tudi piščančje meso ima veliko železa, tudi pišč. jetrca lahko daš) začneš že čez par tednov.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?