|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ninica
2.11.2004 18:36:59   
vess
Pravkar prebiram knjigo od Pantleyeve Otroško spanje brez joka v sanje. Prebrala sem idejo o ninici. Pa me zanima, če se to v resnici odnese, kakšno stvar ste izbrale za ninico ali si jo je izbral otroček sam. Pri kateri starosti.
Naš lumpek je star 6 mesecev. Na splošno nimamo problemov z uspavanjem čez dan in ponoči. Le večerno uspavanja se včasih zavleče.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ninica
2.11.2004 18:39:38   
dory
Pri nas imamo za ninico kar plenicko...ko je bil star priblizno tri mesece,sem jo imela slucajno v roki, mali je bil ves zaspan in je zacel tiscat glavo v plenicko..od takrat naprej je stalnica pri uspavanju...tudi zdej pri sestih mesecih je stanje nespremenjeno in brez plenicke ne gremo nikamor ;)

(odgovor članu vess)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ninica
2.11.2004 18:54:57   
neja23
Mi imamo frotirastega medvedka.Uporabljati pa smo ga začeli pri devetih mesecih, sedaj pa brez ne zaspimo več.Do devetega meseca je bil okras na robu postelje,potem pa sem ji ga nek večer stisnila k njej ko sem jo uspavala.in je postal njena ninica

(odgovor članu vess)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ninica
2.11.2004 19:24:04   
Anonimen
Mi imamo pa eno že tako ubogo miško, čisto je že pocufana in vsa zašita, ampak brez nje naš mulc niti na motor ne gre. Na poganjalca, seveda. Povsod jo vlačimo s seboj. Prinesla pa mi jo je prijateljica že v porodnišnico in že v tisti plastični posteljici je na vseh slikah z njim. Skozi je bila z njim v posteljici in kdaj jo je začel "uporabljati" sploh nismo vedeli.

(odgovor članu vess)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   ninica
2.11.2004 19:26:47   
ninca
moja sestrica je imela tudi zmeraj pleničko9nebesa...rekla ji je pa MIMA:zmeden:...pa jo je imela do 3.leta...skos...se ni mogla od nje odtrgat!!;)

(odgovor članu vess)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ninica
2.11.2004 19:47:12   
puncica
pri nas ni prišla v upoštev, saj tamala nič ni hotla imet, pa smo zravn nosl, pa ko se je dojila, nič ni bilo vredu, jo je sam motil.
Tako da zdaj ima pa v postlci dva medvedka (na vsaki strani en:)-), ki kao nadomeščata mamico in očitno se obnese. Danes je zaspala brez nošenja v 5 minutah, sam mal sem jo pobožala, pa seveda rutina pride v upoštev, pa uspavanke.
Tako da pri nas je takole vsak dan (zdaj nas mal ura zmatra, ko se je premaknila a vseeno:zmeden::
19.00 kopanje
19.20 zatemnimo sobico, damo gor uspavanko in tamala roma v košek
10 minut probamo, če bo ratal božanje, če ne jo vzamem na roke in jo uspavam.
Še nikol je ni blo treba uspavat dlje kot pol ure.

Pri nas je sam ta problem, ker ne spi dolgo max. tri ure:(( kaj glede tega ukrenat pa še nismo pogruntal a tud to bomo z ustrajnostjo mamice:bravo:

(odgovor članu vess)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ninica
2.11.2004 20:05:41   
BARBARA R.
O ninici smo že pisale.
Kristina si je izbrala planičko,ker pa so babice in dedki protestirali češ da se bo zadušila,sem ji šla kupit ninico.V Baby centru jo prodajajo,je zelo simpatična zadeva.Mislim,da je tudi na eni izmed slik v mojem albumu.
Zadevo si zvleče na glavo in tako zaspi.

:muca:

(odgovor članu vess)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ninica
2.11.2004 20:07:08   
BARBARA R.
Na krstnih slikah.Tista rdeče-rumena zadeva.

:muca:

(odgovor članu vess)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ninica
2.11.2004 21:59:20   
kimi
jaz sm vidla in kaj je ta stvar in čemu je namenjana jaz za to prvič slišim

(odgovor članu vess)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ninica
2.11.2004 22:25:15   
tina.nika
Pri nas pa velja samo moja roka. Pa bi jo rada navadla na kej drugega, pa mi ne rata?:zmeden:
lp, Tina

(odgovor članu vess)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




igranje nagradnih iger
evairena

igrate nagradne igre?

da (52%)

ne (13%)

včasih (35%)


Število vseh glasov: 69

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!