|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvo cepljenje
25.6.2007 17:08:07   
Mojc
Imamo ga sedaj, konec junija. Kakšne imate kaj izkušnje - kako otrok to prenese v vsej tej vročini? Najraje bi se zmenila, da ga cepijo septembra. Je katera prestavila cepljenje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvo cepljenje
25.6.2007 17:32:44   
blue sky
Naš mišek je cepljenje dobro prenesel. Ni dobil vročine, le malo bolj zaspan je bil in je popoldne kar veliko spal. Prejšnji teden smo bili že drugič na cepljenju, pa je bilo prav tako vse ok.

Ne vem, če lahko cepljenje prestaviš in po mojem je to tudi brez veze. Enkrat ga itak moraš cepiti.

(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvo cepljenje
25.6.2007 19:10:47   
Bonnie_RR
Moj user posted image je 1. cepljenje prestal brez problemov in reakcij.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvo cepljenje
27.6.2007 14:52:29   
3T
user posted image user posted image user posted image  Mi smo uspešno prestavili cepljenje na 9m.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvo cepljenje
27.6.2007 16:22:59   
Naja30
Če je vzunaj vroče, ne vem kako bi to vplivalo na cepljenje? Enkrat bo tako moral biti cepljen, tako da jaz ne bi prestavljala. Naša je bila po 1.in 2. cepljenju malo bolj zaspana, jokava in cartasta. Po 3.pa je imela kot reakcijo visoko vročino.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?