za Barči78 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Teja29 -> za Barči78 (22.6.2007 19:48:29)

Kako je kaj zdaj z vašimi krči?
Pri nas je vedno huje. Pojemo cca 50 ml na obrok in nič več. Mali tako joka, da mu včasih kar zraka zmanjka. Pa tudi na teži je pridobil premalo.
A je pri vas kaj bolje? Upam, da je. Če imaš kako dobro idejo mi lepo lepo prosim povej!!!
A si ti prepričana da so to krči? A se zvija naprej? Jaz tudi to ne vem več, če so krči....

lp, Teja




Blacky30 -> RE: za Barči78 (23.6.2007 9:48:39)

Krči imajo v večini primerov svoj timing, vsak dan ob isti uri, trajajo enako dolgo. Otrok začne jokat, kar se stopnjuje do te mere, da dobesedno kriči in res včasih kar sapo lovi. Takrat sem ga nosila na rokah, obrnjenega s trebuščkom navzdol, da mi je ležal na dolžini roke od komolca do dlani in sem ga trepljala po ritki in se z njim sprehajala sem in tja. Če je bilo res grozno, sem mu snela povijalne pleničke in je bil samo v pamperski, ker ga te še dodatno utesnjujejo in zato bolj boli. Pomaga tudi čaj Plantex in pa seveda kapljice Lefaxin (Avstrija), ki so nepogrešljive pri krčih.
V kolikor se vaše stanje razlikuje od tega, bi jaz takoj šla k zdravniku, da te pomirijo in ga pregledajo.

Upam, da vam kmalu mine. Pri nas je bilo konec pri dopolnjenih 3 mesecih.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]