pri kolkih letih (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Vera* -> pri kolkih letih (1.11.2004 10:56:34)

se gre z otrokom v kino?Roki je bil star 3 leta pa bi rada šla gledat kako risanko v kino pa me skrbi če ni še premajhen.kaj mislite vi?:kuza:




ajdaN -> pri kolkih letih (1.11.2004 11:31:54)

Živjo!

Po mojem je odvisno od otroka. Pri nas ko gledam nečaka, ki je star dobre štiri leta, vidm da ne bi zdržal. Še pri risankah na TV, ki so dolge pol ure ali več, se zacne dolgočast pa čvekat pa sestrci nagajat:hudicek: Njegova sestrca bi pa zdržala k je bla tok stara. Je tud veliko bolj pridna:angel:

Sama presodi. Če se že doma dolgočasi pri daljših risankah rajš še mal počakajta, ker ne bo nobedn užival.




Abby -> pri kolkih letih (1.11.2004 15:00:11)

Težko reči. Moja hčerka npr. že kakšno leto rada gleda na kaseti tv igro Toneta Partljiča o Kalmanovem truplu. Nepremično stoji in gleda od začetka do konca. Stara je pa 2 leti in pol.
V kino je pa vseeno še ne upam peljati, ker ne morem predvideti, ali ji bo film všeč. Če bi ji bil všeč, bi morda zdržala, ampak ne vem, če bi razumela koncept sedenja pri miru uro in pol. Če ji pa ne bi bil všeč, pa itak cela zadeva izgubi smisel.




Vera* -> pri kolkih letih (1.11.2004 15:02:24)

Hvala obema.Sej mislim da bom še počakala kakšno leto.imejta se lepo.:sloncek:




Erdbeere -> pri kolkih letih (2.11.2004 9:34:29)

Jest sem šla s svojo 2 leti staro hčerkico gledar Garfilda pa je bila tamala čist navdušena..no ja edin lulat sva mogle jet 1 x vmes...risanka je pa trajala 1 uro pa pol cca...




Stran: [1]