Kaj se igrate s petmesečniki? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mala Zala -> Kaj se igrate s petmesečniki? (31.10.2004 23:21:44)

Mi pojemo, plešemo, se postavljamo na vse štiri in režimo, imamo cel kup igračk, ki niso tolk zanimive kot ena škatla od Aptamila in kakšna plenička ali pa cunjica....jih grizemo, ližemo....se gledamo v ogledalo....ponoči se obračamo na trebuščka....

Pa še kaj! Kaj pa vi?? Lep pozdrav:kuza:!




ditka -> Kaj se igrate s petmesečniki? (1.11.2004 0:29:34)

Žal še nismo tolk stari,bi pa tebe vprašala kaj ste počeli pri mesecu in pol,kdaj se je tvoja Zala začela oglašati,ter kako je bila aktivna?:kuza::kuza::kuza:




Anonimen -> Kaj se igrate s petmesečniki? (1.11.2004 5:19:50)

Mi se sicer še nič ne igramo, ker nismo še prišli na svet, ti pa lahko priporočam DVD ali videokaseto od Vzajemne, kjer je en kup igric in 'telovadbe' za mamico in dojenčka.
Dobiti bi morala tudi eno knjigico, ki so jo reklamirali na CSD in bi morala priti po pošti domov zastonj, vendar v enem mesecu, kar sem jo naročila, še ni prišla.




ZARA -> Kaj se igrate s petmesečniki? (1.11.2004 6:32:56)

...zara se veliko igra na tleh (na trebuscku in na hrbtu),jo dam na deko pa igrace okrog, v stolcku,zdej k ze sedi, pojeva, pleseva, se dotikava obrazov, telovadba ji je se posebej vsec, se pogovarjava... ma veliko je tega,zdej bom sigurno kej pozabila :ups:...

papaa:rozica:




Primoza -> Kaj se igrate s petmesečniki? (1.11.2004 6:37:05)

Najraje otipava nove predmete. Ker je dobrovoljček rad vidi, da se mu smejimo in ga zabavamo z nenavadnimi zvoki.

Drugače pa se tudi mečeva v zrak, seveda ob upoštevanju varnosti in polnosti želodca.




Anonimen -> Kaj se igrate s petmesečniki? (1.11.2004 10:07:21)

Selena, tisto knjigo (zdi se mi, da je naslov Igre z dojenčkom) sem dobila tudi v porodnišnici.




BARBARA R. -> Kaj se igrate s petmesečniki? (1.11.2004 12:15:06)

Midve pleševa,"igrava" sintesajter,božava mucka in ju vlečeva za rep in ušesa,telovadiva,se dereva,gledava knjigico iz blaga,ji pojem in berem zgodbice,.........
najbolj pa se nasmeji ob žgečkanju med previjanjem.

:muca:




kimi -> Kaj se igrate s petmesečniki? (1.11.2004 16:12:03)

midva pa veselo tolčeva po tipkovnici in veselo zgrabiva vsakega za lase, pa mečkave vse kar dobiva v roke pa pojeva in gledava tv. Je malčku full zanimiv tv




ZARA -> Kaj se igrate s petmesečniki? (1.11.2004 20:24:36)

aja sej reeeeeees...TV pa racunalnik sta pa itak naj...naj...ever!!!




mala Zala -> Kaj se igrate s petmesečniki? (1.11.2004 20:47:32)

Tudi pri nas - TV RULEEEES!!!!!!! Se kar razburi, če jo slučajno stran obrnem, tako, da smo začeli tv ugašati, sploh kadar jemo, ker tut lačna kar naenkrat ni več...

Ditka, Zala se je prvič zavestno odzvala na moj glas s svojim GGGG, ko je bila stara cca. 2 meseca.

Lp:kuza:!




Stran: [1]