RE: sperma (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


Andromeda -> RE: sperma (26.8.2011 8:49:40)


IZVIRNO SPOROČILO: nudist

ja punce kaj pa je narobe pri tej spermi a je okus tak ogaben ali kaj


Okus pravzaprav zavisi od tega, kaj moški jeste in pijete. Pivo in meso jo naredi bolj grenko, sicer pa vse prej kot sladka. Mene spominja na postano gobovo juho [sm=smiley36.gif] Verjertno pa je nekaterim ženskam predsodek to naredit, ker prihaja od tam "kjer fantje lulajo". Sicer pa jo je bolj priročno pogoltniti, kot pa da kar naprej menjaš rjuhe, ali pa da moraš laufat pod tuš takoj po sexu, da se ti ne zasuši na koži.




nudist -> RE: sperma (26.8.2011 8:55:08)

punce a da je v spermi 90% razlicnih vitaminov in 10% spermijev tako da kar pogumno je treba jest ananas




mateyka -> RE: sperma (26.8.2011 9:10:31)

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Mene spominja na postano gobovo juho [sm=smiley36.gif] Verjertno pa je nekaterim ženskam predsodek to naredit, ker prihaja od tam "kjer fantje lulajo".


ne, ni zarad lulanja od tam, po moje bo kar zaradi okusa postane gobove juhe.. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




nudist -> RE: sperma (26.8.2011 9:21:51)

punce ja ce vam je ze tak negravzn okus sperme zakaj pa pustite v usta spricnit pa naj po joskih ali pa po ritki ce ze pustis v usta se pravi da ti je vsec




uškinamama -> RE: sperma (26.8.2011 9:40:30)

Nudist , pa kaj nabijaš s to spermo. Če ti je toliko do nje , nadrkaj pa si jo stlači kamor želiš.




Andromeda -> RE: sperma (26.8.2011 9:42:08)

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nudist , pa kaj nabijaš s to spermo. Če ti je toliko do nje , nadrkaj pa si jo stlači kamor želiš.



Najbrž masturbira ob naših postih...ali pa svojih [sm=smiley36.gif] Pa verjetno mu že nobena kar nekaj časa ni...pogoltnila [sm=jezicek.gif]




Andromeda -> RE: sperma (26.8.2011 9:43:51)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Mene spominja na postano gobovo juho [sm=smiley36.gif] Verjertno pa je nekaterim ženskam predsodek to naredit, ker prihaja od tam "kjer fantje lulajo".


ne, ni zarad lulanja od tam, po moje bo kar zaradi okusa postane gobove juhe.. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




No, sem zaužila že dosti bolj neokusne stvari, tako, da nimam težav s tem. Tista izjava z malicami v šoli ali menzi je pa svetovna [sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: sperma (26.8.2011 13:44:51)

sej pravim, če bi bila res tako zelo okusna bi imeli na mizi v restavracijah poleg kečapa in majoneze tudi spermonezo in bi jo tudi tipi dajali na hot dog ali hamburger [sm=smiley17.gif] [sm=smiley36.gif]




ZARA -> RE: sperma (26.8.2011 14:15:56)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nudist , pa kaj nabijaš s to spermo. Če ti je toliko do nje , nadrkaj pa si jo stlači kamor želiš.

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]