kako obleči za spanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sju -> kako obleči za spanje (19.6.2007 9:40:34)

mene zanima kako oblečete vaše dojenček (moj je star 5mesecev), v tej vročini za ponoči?

Hvala!!!!!!




živa -> RE: kako obleči za spanje (19.6.2007 9:44:57)

Odvisno, koliko stopinj ima v sobi. Naš ima celo noč 26 stopinj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], zato ima oblečena samo bodi s kratkimi rokavi in tanke bombažne žabice. Pokrivam ga ne.

Lp,

živa




ally1 -> RE: kako obleči za spanje (19.6.2007 10:01:32)

kot je rekla živa. Odvisno od temp. Moj je star 6,5 meseca in ga imam samo v bodiju in pokritega z rjuhco, če se pa ponoči zbudi, pa pomeni da ga zebe in ga še malo bolj pokrijem. Drugače pa smo imeli še do prejšnega tedna pižamico pa je bila skoraj vsako noč panika in prepoten je bil skoraj vsako noč. Tako da ni treba pretiravati z oblačenjem preveč, saj naši malčki kaj hitro znajo povedat da jim nekaj ni všeč.




Naja30 -> RE: kako obleči za spanje (19.6.2007 10:09:32)

Naša 6,5m sara dama ima body z dolgimi rokavi, pokrijem jo pa s pleničko po nogicah. Ampak bomo prešaltali na kratke rokave.




Strawberrie Cherrie -> RE: kako obleči za spanje (19.6.2007 12:39:52)

Kratka pižamica + rjuha...




Vilma -> RE: kako obleči za spanje (19.6.2007 12:55:54)

Naš je star 6,5 meseca.
V sobi ima ponoči 22 stopinj.
Oblečen je v tanko pižamo z dolgimi rokavi.
Pokrit je s tanko dekico.
Sva pa midva bolj zmrzljive sorte. Ne glede na letni čas se pokrivava z istim kovtrom.




karamela -> RE: kako obleči za spanje (19.6.2007 12:59:23)

Bodi s kratkimi rokavi in kratke hlače bomažne in tanke. Pokrita pa je s tanko bombažno oddejo. Okno imava pa celo noč na "kip" odprto, da ni soparno in vroče.




Sofi -> RE: kako obleči za spanje (20.6.2007 11:30:51)

Kratka pižamica, včasih samo bodi s kratkimi rokavi, pokrit je samo po nogicah, pa še to si razbrca.

lp




Barbara.Z -> RE: kako obleči za spanje (20.6.2007 15:00:14)

naša je stara 2 meseca, oblečena v body dolgi rokav ter nogavičke in pokrita z odejico.




lilka -> RE: kako obleči za spanje (20.6.2007 15:02:55)

Jaz sem ji včeraj dala prvič pižamco, ker sem jo spet preveč mela oblečeno ko sem vaše brala, kot ponavadi brez vsega spodaj, samo bom mogla dat še kovterček ven in samo z prevleko pokrit se mi zdi da ji je blo še vedno prevroče. Pižamca mi je fajn zadeva, ker je nikjer nič ne tišči v pajacku.




Stran: [1]