RE: mamice iz Krasa (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


onur -> RE: mamice iz Krasa (16.4.2010 8:59:29)

Živjo. No, včeraj pa smo tudi mi uživali na sončku. Tamala je še mal kašljala, ma smo šli vseeno ven, ker je bil lep dan. Za zvečer sem naredila polnjene kruhke (s salamo in sirom), njami, ... Možek je nekaj gledal za drugega pas. Mi ga je prav hudo gledat, ker je tako žalosten. Ponoči spali kot top. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Aprilčica07, včasih moraš tudi tako pustit tamalo. Sem jo tudi že jaz pustila, da je cvilila in je nato nehala in zaspala. Kako zdravje?

Ona, si pa res zasedena. Ma sej se bo vse steklo. Sine je boljše, [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif], izpiti bodo šli mimo kot bi mignil, na potovanju pa se boste imeli super.

Mucka25, mi imamo tudi PP, pa sem zadovoljna. Ma ni bil pa dosti rabljen oz. samo dokler tamala ni bila stara še eno leto. Zdej pa če bi jo noter posedla, saj ne vem če bi več hotela biti.

Sneg24, pa pokliči glede tega barvila nazaj v bolnico.





mucka25 -> RE: mamice iz Krasa (16.4.2010 11:44:05)

Lep sončen pozdrav.

No pa sem boljše volje, ko je možek včeraj popravil voziček. Pa smo spet mobilni in gremo lahko ven na zrak. jaz sem res odvisna od vozička, ker drugač s tremi ne morem ven. Uni na servisu so pa prave budale lahko rečem. Majo tolk zasoljene cene in pol niso niti tolk prjazni, da če že vejo da je bila to ena pomanjkljivost vozička, da bi dal kaj popusta (ne le bogih 5%) pri nakupu novega podvozja, ki stane 208 evrov. Tamali dve sta zaspali v vozičku, tamali je zaposlil babi, jaz sem se šla pa mal vam oglasit, dokler juha ne zavre, da zakuham knedlne.

No pa vidim, da ste kar vse zaposlene.
ONA bravo za šolo in izpite in uživajte v Parizu.
SNEG boga s tem pregledom in pol ti še dohtarji ne znajo vsega povedat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. No upam, da ni kaj hujšega in se hitro poštima.
APRILČICA tud pri nas imamo podobne komedije. Kar pogosto spim kar z obema v dnevni na dormejutu.
TRIXI nisem brala zakaj si slabe volje, dobrodošla v klubu ....saj bo bolje
ONUR bravo za tamalo da je brez dude, jaz to prakticiram že kar nekaj mesecev in moram rečt, da je za vse bolje tako.

No grem juhica vre in možek bo kmalu doma za osilo. čao




aprilčica07 -> RE: mamice iz Krasa (16.4.2010 12:52:21)

Sem pozabla povedat, da tamala plazi in to že enih 10 dni, zraven vsega se pa tudi na noge že dviguje. Grozna je.. sedet noče, zna sicer, ampak nima časa, je vse ostalo bolj zanimivo.

Zdaj pa šibamo malo ven, pol pa kosilo pr tašči




onur -> RE: mamice iz Krasa (18.4.2010 8:14:47)

Dobro jutro. Včeraj sva bile dopoldan s Petjo v knjižnici, pol sva pa tam še rutico izgubile. No, naju čaka, ker jo je knjižničarka našla in jo grem v ponedeljek iskat. Ko smo prišle domov, smo kosilo dokončale. Nato je šla Petja spat. Pa se je po eni uri prebudila in se ji je pridružila mamica in smo še 2 urci oddremale. Pol pa se je mama odpravila in odšla na srečanje z osnovno šolo. Nabralo se nas je 20 in je bilo super. Petjo je pa zvečer porihtal tatko, ko je prišel iz službe.
Danes pa smo mislili iti v Lipici, ker je čarobni dan (430-letnica Lipice), vendar pa dežuje. Zvečer pride moja mami, da bo jutri povarvala Petjo, ker grem jaz še delat (od torka na dopustu) in bo Petja še jutri doma, pol bomo pa videli kako bo z vrtcem, ker še malo kašlja.

Sem pozabla povedat, da tamala plazi in to že enih 10 dni, zraven vsega se pa tudi na noge že dviguje. Grozna je.. sedet noče, zna sicer, ampak nima časa, je vse ostalo bolj zanimivo.


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Kolko je zdaj stara?




aprilčica07 -> RE: mamice iz Krasa (18.4.2010 10:34:49)

Jutro, no bolj dober dan, ki je btw gnil zaradi večih razlogov[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

onur: Julija ima 7,5 meseca.. 30 aprila bo točno 8... ma je hitra se mi zdi, Jakob je to delal pr 9, ta pa že zdaj.. taka divja je..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
super za tak lep dan.. mi smo tudi mislili it v Lipico, pa itak ne bo noč.. pa  moj gre za 3 dni na Mali Lošinj, postavljat službene prilkolice in sem jezna ko hudič..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] ma bo že, samo, da bi vreme blo lepo... pol pa itak imam ful opravkov, ker bomo v nedeljko praznovali rd od Jakoba....

Nič, grem kaj skuhat za tamalo..., volje itak nobene[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




ona -> RE: mamice iz Krasa (19.4.2010 21:16:53)

Ojla punce!

Najprej,da se pohvalim,da sem naredila slovenščino z 4...kar verjte nisem mogla,ker sem bla sigurna da bo tam ena dvojka[sm=jezicek.gif]
ne vem ali mi je šenkala ali kaj in to smo pisali esej,kjer sem bila sihurna,da bom pogorela na celi črti,ker nisem niti vedela kaj sploh je esej,dokler nisem šla v googla vtipkat[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Ma sem se prav nasmejala[sm=jezicek.gif]Danes smo imeli še ustno in me je spraševala malo o književnosti,malo slovnice in sem znala še to za 4 [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
No,zdej imam narejene 3 izpite,oz. 4,ker sem četrtega pisala prejššnji teden,ma sem gvišna,da bo pozitivno!
Drugo pri nas je vse po starem,razen,da ne vemo kako bo z našim potovanjem,ker gremo v nedeljo in sem kar malo v dvomih,da bomo lahko leteli[sm=smiley13.gif]Otroci so tudi kar malo jezni in vseeno upamo,da gremo kot je treba....ma,če ne bomo provali za kakšen dan odnest,kaj pa vem kako se bo izteklo[sm=zmeden.gif]
Ma tudi meni ni glih vseeno,da ostanemo doma,če smo se že nekaj zaplanirali,pa dopust dali delavcem tale zadnji teden...joj!
Sin se je pozdravil in končno šel danes v šolo,ma bo mogel kaj malega nadoknadit pri dopolnilnemu pouku,ker je zamudil veliko nove snovi!Ma saj bo,je kar priden v šoli!
Kako ste ble v Lipici včeraj?Mene ne bi videla v taki gužvi,če mi dajo nevem kaj[sm=smiley36.gif]Smo šli raje na sprehod po našem gozdu tukaj v bližini,lepo v miru s psom[sm=smiley1.gif]

ONOUR,nisi ti nekaj govorila o Lipici?
APRILČICA,ma lepo,da se tamala že plazi,punce so pač malo hitrejše kot fantki,sem že pri naši opažala,kako je bila dosti bolj hitra kot sin[sm=smiley36.gif]
MUCKA,ste kje pohajali čez vikend?

Nič,dosti vas nisem niti brala,ma bom nadoknadila,ko bo kaj več časa[sm=smiley1.gif]
Grem pod tuš,ker me vse srbi danes...ne vem ali imam kakšne klope vsepovsod al kaj....lepo se imejte!




trixi -> RE: mamice iz Krasa (19.4.2010 23:35:03)

ojla,
no pa da še jaz poročam o našem včerajšnjem izletu. Po dokaj sitnem začetku popoldneva smo se na hitro odločili, da gremo kar nekam. Približen cilj je bil Redipulja- ne vem kako se napiše prav, potem smo pa nekje na začetku poti opazili tablo vrhi in moj pravi, da tu pa še ni bil. In smo se kar zapeljali navzgor v hrib. Potem pa še naprej na monte san mikele- spet ne vem prav napisat, no po naše debela griža. Tam so imeli obrambne linije za cel komenski kras med prvo svetovno vojno, vrh hriba je ves prekopan v sistem rovov. Pa tudi en mičken muzej je. In ene par tankov. Potem pa se je pokazalo sonce in smo rekli dovolj zgodovine, gremo na morje. In smo šli v gradež, na sprehod, sladoled in pico. Zvečer še en hiter krog po vasi, v upanju, da se znebim vsaj nekaj kalorij in je bilo dneva konec.
Tako, zdaj pa spat, čau




onur -> RE: mamice iz Krasa (20.4.2010 10:09:46)

Mi pa smo šli danes po skoraj 14 dneh v vrtec. Petja je itak jokala kot dež ko sem šla ven iz igralnice. Upam, da bo kaj boljše. Ma itak, da sem vedela da bo kriza, vendar te vseeno preseneti. Drugač pa nič kaj posebnega. Jaz sem do konca tedna na dopustu. Danes pucam hišo, jutri pa moram it kupit kaj nečakinji za rojstni dan, ki ga praznuje v soboto, no žurka bo ta dan drugače pa ga praznuje 27.4. kot tašča. Moram še njej kaj kupit.

Ona, v Lipico nismo šli, ker je bilo zjutraj oblačno, pa nismo vedeli ali bo dež ali ne. Pol pa smo šli v vas na sejem pa še v Križ konje pogledat. Upam, da vam uspe izlet in [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za izpite.

Trixi, ste imeli pa pestro popoldne.




onur -> RE: mamice iz Krasa (20.4.2010 20:36:01)

Cel popoldan preživele zunaj s tamalo. Pol smo se kopale, sedaj pa nina nana. Možek pa evrčke služi.




onur -> RE: mamice iz Krasa (21.4.2010 8:05:48)

Dobro jutro in eno [sm=kava.gif]. Pr nas je že mimo. Petjo sem peljala v vrtec. Danes je samo malo pocvilila. Jaz bom pa zdaj verjetno malo zlikala, pol še neki možeku uredila za diplomsko, pa v knjižnico odšla. Popoldan pa grem s kolegico pogledat drugo kolegico, ki pričakuje [sm=duda.gif] in je ravno pred rokom. Pa še za nečakinjo v šoping.




aprilčica07 -> RE: mamice iz Krasa (21.4.2010 8:14:46)

Jutro

sem sama, in posledično imam malo cajta. Moj je šel na Mali l. postavljat službene prikolice. Sem se lih tolko odtrgala od frocovja, da vas pozdravim... Noč za silo, se ni za hvalit, pa važno, da spimo enih par určk v kosu, pol se da funkcionirat...

onur: hvala za kafečke.. jst ga bom zdaj spila, še enga...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
ona: saj res, kako bo z vašim obiskom Disnejlanda (ne da se mi prav napisat), bojo letala letala ? a kaj veste?
trixi: ste imeli pa zanimivo nedeljo...'[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Grem, je že alarm...




sneg24 -> RE: mamice iz Krasa (21.4.2010 8:21:21)

helo!

ONA [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] pridna z izpiti! Potovanja z letalskim prevozom pa je res smola te dni, upajmo da se bo stvar uredila do vikenda in bo potem ok.
ONUR in APRILČICA IN TRIXI mi smo bli v Lipici v nedeljo, gužva  - kot nikoli doslej, vsaj ko smo mi hodili. Otroci uživali 100/na uro. Prišli domov narisani na ličkih s portretom konjičkov.

Včeraj pa sm dobila izvide CT. Vse je nekaj latinsko nakladano in na koncu je mnenje, da imam vnetje sinusov na levi strani[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Meni ni nč jasno. Sploh me nč ne boli in nimam nobenih težav okrog sinusov.

te dni pa me čaka tudi kaj in kako v službi za naslednje leto

Lep dan[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




onur -> RE: mamice iz Krasa (21.4.2010 11:36:52)

Živjo. Ja pri nas pa dogodivščine. Jaz sem šla v trgovino, nona in nono pa sta bila zunaj v trtah. In pridem domov, pa Petjina skupinica iz vrtca na sprehodu pri naši hiši (vrtec imamo v neposredni bližini doma, vzgojiteljice pa niso vedele, da smo mi tu doma). In ko me je Petja vidla, seveda v jok in ni hotela iti k vzgojiteljici. Pol pa je bilo tako dretje ko sem jo dala, da so šli nazaj v vrtec.
Ja, pol mi pa še ta tašča, bi jo kar . Pa pejdi s Petjo. Kako bom šla z njo, saj bo potem še bolj jokala. Ma ne zastopi ama ništa nič. Se ji Petja smili. Sem rekla, saj jo v vrtcu ne tepejo, ... in itak, da je logično, da je jokala, ker 14 dni ni bila v vrtcu, pa še mislila je, da bo ostala doma, ker so prišli k nam. In sem ji še rekla, da Petja točno ve in čuti, kar tašča čuti in zna to izkoristiti.

Sneg24, najbolje, da greš z izvidi k dohtarju in boš videla.




ona -> RE: mamice iz Krasa (21.4.2010 22:00:40)

Oj,
sem rekla glih na hitro,da vas pozdravim,ker čakam na en email,da mi ena sošolka nekaj pošlje[sm=smiley1.gif]
Včeraj sem dobila rezultate od ekonomije in sem pisala cvek....
se hecam [sm=jezicek.gif]...mi je dala 4 [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
mater se mi zdi fajn,ker imam same štirke[sm=jezicek.gif] pa pustimo malo to šolo,še v petek imam en izpit od kemije in potem malo pavze...ma mi prav rabijo počitnice,se šele zdej zavedam koliko so vredne kadar so [sm=smiley36.gif]

Danes se pa malo bojim,da sem se prehladila v mehur,ker me skozi tišči lulat,ko pa grem ne gre nič ven...a se vam sanja kaj bi to bilo?
Potem še tamala nekaj tarna,da jo grlo boli,tako,da zdej lahko samo upam,da ne bomo kaj medve zbolele,ker potem ne vem kako bo s to Francijo...no,upajmo,da bo šlo lišo skozi!

Glede našega poleta,pa bom sigurna šele v soboto če gremo,ma zaenkrat kaže,da vse leti kot je treba...edino,če nazaj pridemo bo še boljše[sm=smiley36.gif]
ma jaz se sploh ne sekiram dosti,enkrat se že vrnemo[sm=smiley36.gif]
APRILČICA,sem ti ravnokar odgovorila!
Je fajn bit malo brez možička kajne?[sm=smiley36.gif]

ONOUR,ma kako so v vrtcu mogli tako zalutat direkt k vam domov[sm=zmeden.gif]
Ja,otroci ratajo prav zmedeni,saj ko zagledajo starše,briga njih za vrtec...še naša,če jo srečam po Sežani,se raje skrijem,da me niti ne vidi,ker potem bi hotla it domov...sem jo enkrat srečala in je bilo oh in sploh,ker nikakor ni hotla razumet,da mora it nazaj v vrtec...ja,so pač še premajhni,da bi razumeli!

SNEG,ja je res najbolje it do zdravnika s tem izvidom,ti bo najbolj znal povedat kaj je,pol pa obvezno poročaj,ok!

MUCKA,sem te hotla vprašat kako sta zdej z možem,je šla kriza mimo?

Joj,kaj sem danes doživela prej ko sem prišla iz šole[sm=smiley36.gif]
Gledam iz dvorišča proti delavnici kako se en otrok vozi na velikem biciklu in potem ugotovim,da je to moja tamala[sm=smiley36.gif]
Jo je tast dal na bicikl od sina,ki je za starost tam nekje 8 let in naša ga je vozila kot nora okrog in okrog in seveda brez pomožnih kolesc,ker že itak vozi bicikl kot velika...jaz sem samo stala in gledala,ker jo je bilo tako smešno videt kako hitro vozi in uživa...za ustavit je še problem,ker ne takne tal[sm=smiley36.gif]ma se zaleti v zid in skoči dol...ma svašta[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

No,to so moji pripetljaji,zdej pa grem.Upam,da se še kaj preberemo preden gremo,če ne pa štartamo v nedeljo ob 5 od doma...ne me vprašat kako bomo vstali,ker se moramo zbudit ob 4 [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]
najbolje,da se zanesem na sina,ker on bo sigurno vstal[sm=smiley36.gif]

Ala,imejte se lepo!




onur -> RE: mamice iz Krasa (22.4.2010 9:24:17)

Pozdravljene. Mamica je včeraj pohajala. Smo se načvekale z nosečko - ima 3.5. rok. Zvečer sem prišla domov za kopanje Petje. Sta imela pa s tatom veselico na pesku - je bil povsod. Danes grem pa na masažo hrbta, pol pa v službo na predavanje, čeprav sem na dopustu. Me je sosed - sodelavec včeraj spomnil, ker sem čisto pozabila.

Ona, dobra tale tvoja tamala z biciklom. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Pa [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za izpit. Sem ti rekla, da jih boš z levo roko opravila. Upam, da ne zbolite in greste na potovanje ter maximalno uživate. [sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif]
Kako so zalutali z vrtca. Ma mi živimo čez cesto od vrtca in gredo večkrat - druge skupine, v naš konc na sprehod. Sam Petjina skupina, namesto, da bi šla po ulici navzdol, je krenla k nam in smo samo mi tam na koncu. [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] Ma je bilo pa danes zjutraj že bolje v vrtcu, ni več jokala. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




onur -> RE: mamice iz Krasa (23.4.2010 8:10:01)

Noč je pri nas minila v redu, se je pa zjutraj zbudila z jokom in kar nekako nerazpoložena. Potlej smo se počasi odpravile in šle v vrtec. Možek je šel v službo, jaz sem pa še danes na dopustu. Popoldan greva s Petjo do naših in bova tam prespale do nedelje, ko naju bo prišel tatko iskat. Jutri gre itak v nočno, midve pa bova šle še na rojstni dan od sestrine tavečje punce. Pa za kakšne sandalčke in kapico bomo šle pogledat.
Včeraj sem bila na masaži hrbta in je prav pasalo.




ona -> RE: mamice iz Krasa (24.4.2010 11:58:03)

Oj,
vas bom samo pozdravila,ker se ne beremo do konca drugega tedna...najmanj[sm=smiley1.gif]
Jutri letimo v Pariz,zdej imam še vse za pripravit in to je to!
Skratka uživajte in imejte se lepo!




onur -> RE: mamice iz Krasa (25.4.2010 21:56:01)

Živjo. No, pa smo spet doma. Midve s Petjo sva se v petek popoldan odpravile k našim na mini dopust. Možek pa je prišel danes, direkt iz nočne. V soboto smo bile po trgovinah. Petji sem kupila sandalčke, pa eno samokolnico. Popoldan pa smo šle na praznovanje sestričninega rojstnega dne. To je bila veselica po trampolinu in kopanju v pesku. Danes pa je bilo bolj na izzy. Zjutraj je prišel možek, ki je šel spat po nočni. Mi smo šli pa do moje sestre, kjer sem nabrala od njenih tamalih dveh še cunje za Petjo, pa dva para obutve. Popoldan pa domov in zvečer še malo ven na kraški zrak. Jutri pa delat.




sneg24 -> RE: mamice iz Krasa (26.4.2010 9:17:04)

KAROLINA

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/torta.gif[/image]VSE NAJBOLJŠE ZATE in naj se uresničijo ti želje,
     polno zdravja in veselja[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image]










aprilčica07 -> RE: mamice iz Krasa (26.4.2010 10:56:08)

Samo, da vas pozdravim, sem ful v gužvi, tako mi primanjkuje cajta za rr.. smo praznovali rd od jakoba in je blo pestro in lepo, sem pa zmatrana. v četrtek pa gremo na mini dopust, komaj čakam.... sem dala par fotkic od praznovanja na FB..[sm=smiley1.gif]

onur: ste preživeli lep vikend[sm=bravo.gif]
ona: uživajte in se lepo imejte..
karolina: vse najbolše[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Lepo se mejte:)




MID -> RE: mamice iz Krasa (26.4.2010 20:45:38)

Hello,hello!
Po kratkem premoru,vendar danes s trikratnim razlogom.
JAKOB;s par dnevno zamudo,pa vseeno;
da bi bil predvsem zdrav fantič!Glede vse tiste pridnosti ki si jo želi mama,pa sam presodi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]!Na navihanost pa nikar ne pozabi!
http://www.ani3.dk/tekster-nye/t4/y2.gif

MID




onur -> RE: mamice iz Krasa (27.4.2010 7:57:12)

Jakob tudi od nas vse naj, naj.

[img]http://www.picturesanimations.com/b/balloon/balonnen.gif[/img]




aprilčica07 -> RE: mamice iz Krasa (27.4.2010 8:38:37)

Babe žabe, hvala za voščilca v Jakobovem imenu[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

Danes sta oba tečna za znoret, a je luna??? mislim, bi ju kr nekam poslala.. Jakob nima navade bit taka sitnoba, tamal že, ma Jakob...[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]

Pa še to vreme, pa spakirat moram... oh ne da se mi nič, zaspana sem... Julija se je odločila, da bo spala le na sredini postelje, naše seveda.. drgači samo teži[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]

Grem še na eno kafe, ker niti ne vidim dobro...[sm=jezicek.gif][sm=hudicek1.gif]




MID -> RE: mamice iz Krasa (27.4.2010 14:48:17)

No,pa sem kooončno nazaj!
Včeraj sem se lotila pisat post(mimogrede s trikratnim razlogom[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]).Post sem zaključila z namenom,da vidim,če mi je ratalo prilepit slikico in sem potem vidla da,je samo link.Vem,da so nekaj spreminjali in je zdaj kot vidim vse drugače.Naj me katera razsvetli,kako se prilepi sliko.Včash je bilo potrebno samo copy-past,zdaj pa mi zadeva več ne gre tako.

Torej;ko sem se glih lotila pisat drugi post,sem dobila ene obiske in je stvar splavala po vodi.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Moja druga dva namena sta da voščim tudi KAROLINI in če se še dobro spomnem,je imela rojstni dan včeraj tudi ANAKARIN(uf,se ne morem navadit tega SNEGA-oprosti mi ANAKARIN[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]).
Želim vama...samo SREČE,ker pravijo,da če imaš srečo imaš VSE!
Upam,da sta dobro pobandali za svoj rojstni dan![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Tako moje včerajšnje nedokončano javljanje je danes izvedeno.
Če bom le še imela kaj časa zvečer,se vam oglasim,da še kakšno rečemo,ker se moram zdaj šibat odpravit k zobarju.
Lep praznični dan še naprej!




onur -> RE: mamice iz Krasa (27.4.2010 19:42:43)

Živjo. No, pa je še en praznik za nami. Mi smo se dopoldan odpravili malo v naravo na en hrib - Kokoško. Petja je po poti v ruzaku zaspala. Gor smo v koči pojedli joto in jo mahnili nazaj v dolino. Bilo je super in moramo zdaj večkrat to prakticirat. Sam je pa Petje kar en kos za nosit v ruzaku. Sva si jo z možekom izmenjavala. Bo treba malo kondicije nabrat. Popoldan pa smo praznovali nonin rojstni dan. Sicer so gostje še tu, vendar mi šibamo zdaj pod tuš, pa spat, jutri pa v vrtec.

Sneg24 in Karolina vse naj, naj.

[img]http://www.picturesanimations.com/w/wine/444.gif[/img]




Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>