|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za katero starost - Quinny Zapp
11.6.2007 7:58:58   
dana
Zanima me od kdaj naprej ga lahko uporabljam ? Ali je že primeren za 6 mesecev starega otroka oz. od takrat ko otrok samostojno sedi?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za katero starost - Quinny Zapp
11.6.2007 9:01:49   
Anonimen
Za moje pojme mora otrok res zelo stabilno samostojno sedeti, da ga lahko v Zappa posedeš. Ne vem, če pri 6 mesecih že sedi tako stabilno.

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za katero starost - Quinny Zapp
11.6.2007 9:07:33   
*Uršula*
mi smo jo dali v zappa pri 9 mesecih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za katero starost - Quinny Zapp
11.6.2007 9:38:34   
pravljica
sama ga tudi prej ne bi dala vanj user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za katero starost - Quinny Zapp
11.6.2007 10:02:19   
Putka
A se splača tolk denarja za marelo dat, ko je še v vodoravni položaj ne moreš spustit? Kaj pa če ti otrok zaspi?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za katero starost - Quinny Zapp
12.6.2007 7:02:06   
jakaracman
Zato sem jaz Mclarna kupila.Ne voziček ni primeren od 6, kvečemu od 9.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za katero starost - Quinny Zapp
12.6.2007 7:03:57   
Taja Nagaja
Odvisno je tudi od velikosti otroka. Naša je stara 1,5 leta pa ima vse paščke še vedno naštimane na najmanjšo možno varianto. Otrok mora res dobro sedet. 

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za katero starost - Quinny Zapp
12.6.2007 10:07:49   
pravljica
putka, ne moreš verjet, nam se je splačalo user posted image  (zdaj, ko so v akciji, če so še, pa itak)

drugega vozička nekje od 1,5 let več videt ni smel (res da je že sposoben sam hodit - zaradi komentarjev ala "saj je že dovolj star in ne rabi več vozička user posted image ", ampak gre hitreje tako, brez lovljenja po ulici, pa še kakšno vrečko lahko neseš iz trgovine, vsak lahko v miru poje sladoled ipd.)
ko sem ga blizu prjšnjih vozičkov dvignila, se je že opiral z vsemi 4imi, kaj šele, da bi v njem sedel vsaj do prvega ovinka (q comfort in pp p3)...me je bilo kar malo strah, da bo pri zappu isto...pa ga je bilo treba že prvi dan po stanovanju z njim vozit, ko ga zložim iz avta, kar sam sede vanj...nobenega problema, tudi na daljših turah po mestu in po trgovinah user posted image  malo grozno res izgleda, ko zaspi, ampak očitno njega to ne moti, saj včasih celo vožnjo prespi, če je možnost, pa ga na nekaj poležim, verjetno samo zaradi mojega občutka, da mu je neudobno (zadnji del naslonim na stol ali klop - ampak tako se prej zbudi, kot če se vozi)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za katero starost - Quinny Zapp
15.6.2007 20:39:41   
LERO
Mi smo jo dal v Zappa tudi pri 9. Nič problemov glede spanja, ker ni več taka zaspanka, drgač pa da glavo lepo na stran.
Sam je pa res, da je predrag glede na to, kaj nudi.
Mi smo kupil rabljenega, pa je čist OK.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?