prenehati dojiti (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sju -> prenehati dojiti (8.6.2007 15:04:11)

mene pa zanima kako je če nehaš dojiti pri cirka 10mesecih...ali je potrebno potem dajati po flaški mleko ali nič več

kdaj ni potrebno

ne bi ga namreč rada navadila na flaško???

Hvala




Anonimen -> RE: prenehati dojiti (8.6.2007 15:07:04)

Nekaj mleka bo zagotovo potrebno še dodati,ponudi pa mu čimveč druge prehrane,da mleka ne bo več potreboval.

Vse dobro vam želim![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka2.gif[/image]




digi -> RE: prenehati dojiti (8.6.2007 15:10:01)

Saj mu verjetno dajea kake kaaice, gres itd.... pa jogurt in te zadeve..... tu je vsepovsod mleko zraven in to je naceloma dovolj.... Timon ne dobiva ze od 7 meseca samo mleka, temvec mlecne izdelke in ni nic narobe....




Anonimen -> RE: prenehati dojiti (8.6.2007 15:23:37)

Otroci bi naj vsak dan spili kozarec mleka, ker je zdravo. ŽE zaradi kalcija itd...

Sem brala 1x študije, da otroci, ki za zajtrk popijejo kozarec mleka, da se lažje v šoli skoncentrirajo, učiojo... SIcer ne vem koliko je na tem, ampak sem mnenja, da otroci potrebujejo mleko takšno ali drugačno.

JAz mojemu pri letu in pol za zajtrk naredim ali adaptirano mleko ali kakav s kozjim mlekom, ali mu ponudim kakšno čokoladno riževo mleko...




eya -> RE: prenehati dojiti (8.6.2007 22:32:14)

Saj ga sploh ne rabiš navadit na flaško-lahko mu daš melko kar po lončku.




Strawberrie Cherrie -> RE: prenehati dojiti (9.6.2007 9:40:07)

Ali po slamici[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Freycha -> RE: prenehati dojiti (9.6.2007 16:32:54)

Kaj ve mislite kravje mleko?

Vsako mleko ni namenjeno za za vsako vrsto živali. Vsaj ne v velikih količinah. In tako tudi kravje mleko ni ravno priporočjivo dajati v prevelikih količinah. Recimo vsak dan kozarec mleka je "pre"velika količina......

Seveda pa bo vsak po svoji presoji počel.

Če imaš še svoje mleko, samo dojiti nočeš več, potem si raje svojega iztiskaj, pa mu ga v kozarcu ponudi. Boš definitivno boljše naredila, kot pa ga pitaš s kravjim mlekom... moje mišljenje!




Seven* -> RE: prenehati dojiti (10.6.2007 14:37:36)


IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Kaj ve mislite kravje mleko?

Vsako mleko ni namenjeno za za vsako vrsto živali. Vsaj ne v velikih količinah. In tako tudi kravje mleko ni ravno priporočjivo dajati v prevelikih količinah. Recimo vsak dan kozarec mleka je "pre"velika količina......

Seveda pa bo vsak po svoji presoji počel.

Če imaš še svoje mleko, samo dojiti nočeš več, potem si raje svojega iztiskaj, pa mu ga v kozarcu ponudi. Boš definitivno boljše naredila, kot pa ga pitaš s kravjim mlekom... moje mišljenje!


Se popolnoma strinjam! Zakaj pravzaprav zelis nehat dojit?




Stran: [1]