suha koža.... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


romy23 -> suha koža.... (28.10.2004 9:29:19)

Maš Lars ima suho kožo(tako da se mu že lušči
). Ampak samo po obrveh, na ušeskih in na glavici. Pa čist nikjer drugje.

Namazala se ga že s parimi kremicami, po glavci tut z mandljevim oljem, samo ni nič boljš.

A imate kakšn predlog?

Hvala!

lp romana




Ro-La -> suha koža.... (28.10.2004 9:32:59)

To so najbrž temenca. Namaži mu glavico z oljem, pusti pol urce, potem pa mu nežno z mehkim glavničkom razčeši.




beti 1 -> suha koža.... (28.10.2004 10:11:11)

Če so luskice bolj rumenkaste in jih moraš podrgniti, da odletijo so temenca. Če pa so take bele, skoraj prosojne luskice, ki odpadajo tudi same od sebe, pa je to lahko zaradi suhe kože, ali pa se bo podobno kot naš Žiga "olupil". Ti mu samo maži kožo, nam se je še najbolje obneslo mleko, ali kakšna vlažilna krema. Luskice pa če so te druge pusti pri miru. Jaz sem mu jih odstrnjevala s krtačo za lase, ker sem milil, da so temenca, potem je bil pa plešast, ker sem mu s tem laske polomila.
lp
beti 1




Annny -> suha koža.... (28.10.2004 10:36:48)

Če niso temenca, ampak le suha koža, bo zelo pomagala Aventova All-in-one magic cream...Naša Naja je imela suho kožo po vseh gubicah na telesu, po rokicah in nogicah se je luščila kar v plasteh, ko pa sem mazala s to kremo, je v nekaj dneh suha koža izginila:)
Lp




kimi -> suha koža.... (28.10.2004 11:50:09)

se strinjam z romci




Anja167 -> suha koža.... (28.10.2004 12:20:12)

Pri nas so se tudi tako temenca začela. :( Poskusi z oljem in jih nato nežno posvaljkaj dol ali počeši z gostim glavničkom. LP.




Anonimen -> suha koža.... (28.10.2004 14:23:19)

Jaz uporabljam Babylove, če še nisi probala. In sem zelo zadovoljna. Probat ni greh!

pa pa




Stran: [1]