Dojenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nejcko -> Dojenje (27.10.2004 0:08:33)

Živjo!
Jaz polno dojim že 4 mes in je vse ok. Imam pa eno hecno težavo: nenehno in grozno sem L A Č N A!!! Samo na hrano mislim, po kosilu razmišljam, kaj bi še v usta dala, samo o hrani razmišljam. Sladkarij sem že tolko pojedla, kot jih po moje ne pojem v pol leta. In ne boste verjele, hujšam; celi dve kili sem lažja kot sem bila, preden sem zanosila. To je sicer ok, kaj pa, ko bom nehala dojit, želodec pa bo kot balon?
Ima oz je imela katera podobne težave?




Anonimen -> Dojenje (27.10.2004 7:32:56)

Prav je, da ješ. Zdaj ko dojiš ni čas za diete. ti kar lepo jej in uživaj. Ko bo mali začel okoli lazit, da ga boš imela po celem stanovanju, tako ali tako ne boš imela časa jesti. Takrat se bo tudi želodček prilagodil!

Jaz sem nekako po 10 mesecih po porodu zgubila vseh :ups: 22kg :ups:.
Polno sem dojila približno 4 mesece, potem sem začela dodajati. Jedla sem tudi nenormalno veliko, pa so vse kilce šle! :bravo::bravo:

Lp





Anonimen -> Dojenje (27.10.2004 8:48:48)

Mogoče imaš pa trakuljo. Ne, saj se hecam, ampak znaki so res čisto enaki...




Jančika_ -> Dojenje (27.10.2004 9:00:08)

Huh, punce, bodite vesele...Meni nič ne gre dol, kljub temu, da res jem zmerno in polno dojim. En čas je šlo celo gor:(.




Anonimen -> Dojenje (27.10.2004 9:13:18)

Jančika za tvoje kilce je tudi še čas, od mojega poroda je že več kot eno leto!




malika -> Dojenje (27.10.2004 9:28:09)

Na začetku sem jaz tudi imela divji apetit:)- , potem pa se je ustalilo in zdaj jem kot prej.




kimi -> Dojenje (27.10.2004 10:31:09)

Oh ko bi jaz lahko samo jedla...da bi par kilc dobila:(




Maš -> Dojenje (28.10.2004 9:23:56)

Nejcko, pri meni je enako! Ves čas lačna, ves čas jem :)- Hkrati pa hujšam! Meni se zdi to super!!! Kaj bo, ko bomo nehale dojit, je pa druga stvar... :zmeden:
Lp in dober tek!




Stran: [1]