PLENIČKE FIXIES (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


simanej -> PLENIČKE FIXIES (4.6.2007 16:42:36)

Mene pa zanima, če mogoče katera ve kje bi lahko dobila fixies pleničke v obliki hlačk. Saj našemu druge ne odgovarjajo za ritko samo fixies.




karamela -> RE: PLENIČKE FIXIES (4.6.2007 17:45:12)

Mislim, da sem pleničke Fixies videla v baby centru. Malo poglej v Baby centru v BTC-Ljubljana.




sezam -> RE: PLENIČKE FIXIES (4.6.2007 23:11:15)

V BC Domžale imajo tudi te v obliki hlač. Verjetno jih boš dobila tudi v LJ.




Barbara111 -> RE: PLENIČKE FIXIES (4.6.2007 23:15:37)

Kaj ni otroku vroče v njih? Te pleničko so kar debele za zdaj.Pa brez zamere!!!




atena -> RE: PLENIČKE FIXIES (5.6.2007 10:45:46)

bi rekla da je otrokom vroče v vseh plenicah, mi imamo fixies in mu ni nič bolj vroče kot v drugih, če so bolj tanke so pa toliko bolj ''plastične'' in nabasane z vsemi mogočimi geli za vpijanje tekočine, tako da koža tudi ne diha.
Sicer lahko mogoče sama pri sebi vidiš če uporabljaš vložke poleti je vroče če imaš debele bombažne (vir 80) ali super tanke always.




simanej -> RE: PLENIČKE FIXIES (5.6.2007 10:59:04)

Kaj pa naj naredim če mu nobene druge pleničke ne odgovarjajo ima po vsakih rdečo ritko, tako da druge izbire nimam.




Barbara111 -> RE: PLENIČKE FIXIES (5.6.2007 11:01:15)

če ne prenesete drugih potem res nimate izbire.




natasar -> RE: PLENIČKE FIXIES (7.6.2007 14:16:59)

Hlačne pleničke fixies imajo samo od 12 kg naprej. Kar se pa vročine in debelosti plenic tiče: moja hčerka je lansko leto celo poletje uporabljala fixies in ni nikoli imela vroče in rdeče ritke. Po pampers pa se je kar plenička gor zalepila, tak je švicala v njih. Zdaj poleti smo tudi začeli uporabljati fixies, le ponoči pampers, ker fixies enostavno ne zdržijo več, ker preveč pije in tudi številke plenic nama ne ugajajo (ene so premajhne, večje pa vse puščajo). Koliko sem nekje zasledila, so hlačne plenice od fixies namenjene samo za otroke, ki se odstavljajo od plenic, tako da ne vem kako zadržujejo mokroto.




Naja30 -> RE: PLENIČKE FIXIES (7.6.2007 18:41:20)

V BC v Kopru sem jih vidla, ampak verjetno jih imajo v vseh BC.




majas -> RE: PLENIČKE FIXIES (7.6.2007 21:18:24)

Baby center ja za druga pa nevem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]