kak uspavati dvojčke II (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lutka -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 11:15:05)

Moram vam sporočit,da sem poskusila eno varianto,ki full klapa:bravo::bravo:.AMPAK:((:((
Včeraj sta bila cepljena in sta bila ZELOOOOOOOOOOOOOOOOOO tečna:((:((.Bila sem že vsa obupana,pa mi je mama dala predlog,da naj enega:duda: pustim pri njej,enega:duda: pa naj vzamem domov.Ker sem bila res zelo utrujena in na koncu z živci,sva to tudi naredili.In ne boste verjele,bila sta zeeeeeeelllo:bravo::bravo::bravo: pridna.Spala sta skoraj celo noč in še danes zjutraj sta oba spala več ko dve uri:sloncek::sloncek:.Našli smo torej varianto,ampak meni to ni najbolj všeč saj nismo skupaj:((.
Se pa vsem lepo zahvaljujem za pomoč in nasvete,vendar so nekateri težko izvedljivi.Je imela Neva6 prav,zmanjka mi rok:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
lp




*maja -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 11:22:39)

Bravo za babice :bravo:, nam bi tudi prišla prav kakšna taka babica ;).




puncica -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 11:27:16)

Katera taktika pa vam je uspela morda še mi probamo:)- Je pa res da so nekatere za dva dojenčka neizvedljive, kaj pa če enga uspavaš ti, enga pa nekdo drug istočasno:bravo: in jih potem daste spat skupaj




Anonimen -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 11:28:59)

Hvala bogu, da imaš tako zlato mamo. Pa še enkrat, čestitke, da zmoreš vse skupaj.

Moja znanka je imela dvojčke in je imela sicer tudi mamo, ki ji je pomagala, ko moža ni bilo doma, to pa je bilo, zaradi njegove službe, pogosto in za dolgo časa. Pa vendar ji je včasih vse skupaj zraslo čez glavo. Ko sta bila tamaladva stara kakšno leto, se je enkrat vlegla na tla in se delalal, da je mrtva, samo da je imela nekaj minutk za predah. Maladva sta lazila okrog nje in se čudila, jo malo vlekla za roke, za lase... Medalje si zaslužite mamice z dvojčki.




lutka -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 11:35:10)

Splišni,ne veš koliko krat,bi tudi jaz najraje naredila tako.Šla bi nekam in me ne bi bilo dva dni nazaj.Pa kaj ko imamo svoje otročke vsi tako zelo radi:angel::angel:Je pa res,da ti na momente možgani ponorijo:((:((:((:((,
Je pa res ,HVALA BOGU ZA BABICE:angel::angel::angel:
LP




Anonimen -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 11:45:38)

:)-Suzi vsaka ti čast meni grejo kar lasje pokonci,če si predstavljam kar dva majhna naenkrat.Ker so moji veliki sem že pozabila,sedaj pa ko imamo Timija, ajoj:angel:Tako je utrudljiv,večji ko je več zahteva.Sekundo ga ne smeš izpustiti izpred oči.:)-:)-:)-Veš kaj preden se ti totalka zmeša bosta pa že velika in samostojna,hihi potem so pa spet drugi problemi:)-:)-:)-:)-Pol se pa poročita pa bodo spet kakšni problemi:)-:)-:)-Torej smo prišli do zaključka:ko se odločiš da imaš otroke,se moraš pač sprijazniti tudi z problemi:)-:)-TO JE STARŠEVSTVO:vasaka pomoč dobrodošla!!!:bravo::bravo::)-:)-




lutka -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 11:51:26)

neva6 vi pa mene malo hecate:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
lp




Anonimen -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 12:05:00)

:)-Ne nikakor ne,kar svojo mami vprašaj:)-:)-:)-Ne da bi bili nekakšni veliki problemi,ampak čisto majhni vsakdanji problemčki.No sedaj jih imaš,ker imaš premalo rok za dva nedobudneža:)-:)-:)-potem bojo problemčki,da jih spraviš v vrtec,pa eden pridno je drugi ne,nato v šoli eden se pridno uči drugi dela problemčke,kasneje,ko bosta odrasla..no do tam pa je še daleč:)-:)-:)-mislim na take vsakdanje življenske problemčke...haha:)-:)-Vendar mame vse zmorejo,kajne?Samo da na koncu preštevajo sive lase:)-:)-:)-:)-(ponovno naprošam da me tikate):sloncek::kuza::zajcek::muca:




kimi -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 12:26:56)

mamica z enim otročkom v 1 sobo, očka pa z 2 v dugo;) če to vžge ori mami bi morala tudi pri vama;)




lutka -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 12:27:00)

jaz imam že toliko sivih las,da jih ne štejem več.Še dobro da obstajajo barve za lase.Zaenkrat so še sivi,ampak ko bojo pa začeli odpadat,potem........ (od puljenja)potem bom pa že za v norišico:)-:)-:)-:)-:)-:)-:hudicek::hudicek::)-:)-:)-:)-




Anonimen -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 12:32:24)

Suzi veš kaj sem se spomnila...V Torinu v Italiji je mama povila šestorčke..no predstavljaj si jo.Danes imajo že 22 let mama je živa zdrava polna elana mladostna samo kil ji ni uspelo nabrati:)-:)-:)-Boš zmogla sigurno!!!!Moram nehat drugače se bo spet kdo razjezil,da preveč gobcam papa:kuza:




lutka -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 12:42:56)

Ne se sekirat,saj imamo dve ušesi.Pri enem not,pri drugem ven:)-:)-:)-:)-:)-:hudicek::hudicek:
Kako ji je pa s šestorčki uspelo.OJOJ...........
Saj bo,malo pa moram pojamrat.Mogoče se komu zasmilim pa mi pride pomagat8)8)8)
lp




Anonimen -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 12:46:44)

:)-:)-Popolnoma razumljivo,ti kar jamraj,me ti bomo pa na daljavo poskušale pomagat,če že fizično ne moremo:)-:)-:duda::duda:Po pogovoru z nekom se človek bolje počuti.:muca::kuza:




kimi -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 12:50:05)

šestorči...ha...jaz bi okol padla:)- Že tiste ki imajo dvojčke občudujem da je joj




lutka -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 13:02:34)

Zdaj gremo pa nalogo delat.Mejte se lepo in imejte nasmeh na obrazu.:rozica::rozica::rozica:
lp




Anonimen -> kak uspavati dvojčke II (26.10.2004 21:57:44)

Ojoj, kakšno nalogo? A maš še kakšnega otroka?




anaj -> kak uspavati dvojčke II (27.10.2004 7:22:59)

Čestitke za babi.:bravo::bravo::bravo:

:kuza:




lutka -> kak uspavati dvojčke II (27.10.2004 9:23:57)

Splišni,da ti odgovorim.Imam še 7 letno pupo,tako da je pri nas zelo veselo;);) in nikoli ne zmanjka dela:zmeden::zmeden::)-:)-:)-
lp




Stran: [1]