|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RECARO Starlight
29.5.2007 10:18:30   
Tina26
Hojla
Zanima me,če je morda katera zasledila v kateri trgovini ta sedež. Pred nakupom bi ga radi poizkusili in videli v živo.
Smo iz okolice ljubljane.
Tudi kakšne informacije uporabnic bi mi zelo prav prišle. Naprimer kako majhnega otroka ste dale v ta sedež, ali lahko spijo v njem, je udoben,... in podobno

še en link:  http://bob.webteh.com/si/page/group/grp/82/stm_starlight_sp/-/


Hvala že vnaprej... papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RECARO Starlight
29.5.2007 11:20:17   
jakaracman
Te sedeže prodaja čenča v Žireh.Jaz sem zelo zadovoljna s sedežem , dobili smo ga pri 11 mesecih, ko smo ga montirali v moj avto.Prej smo imeli samo enega v moževem avtu .Jaz imam same pohvale, nič pritožb.Jaz sem dala malo iz lupinice pri 9 mes.v sedež.

(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RECARO Starlight
30.5.2007 9:39:17   
Nixxon
Glede na to da si z Vrhnike se zapelji do Žiri, jaz sem se. Majo tam vse modele, sicer ne v vseh barvah, a vseeno.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RECARO Starlight
31.5.2007 9:16:11   
Tina26
Smo ga kupili user posted image
In sicer jih imajo v Rutarju, pa še v akciji so, tako da smo dali še 15€ manj kot v čenči user posted image
Nika je pa fuuul zadovoljna in pravi da se dobro počuti v njem - tako da... ZMAGA

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RECARO Starlight
31.5.2007 14:31:49   
**simmy*
kupiti ga je mogoče tudi na vseh AMZS-jih po vsej sloveniji

(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RECARO Starlight
31.5.2007 21:49:14   
arielca
www.soncek.si


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu **simmy*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?