Športni del vozička (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bubilu -> Športni del vozička (27.5.2007 12:10:10)

Zanima me, kdaj ste otročka prestavile v športni del vozička?! Zdej ko je tko vroče se mi zdi, da se mi bo moj 3,5 mesečnik v košari skuhal. Gre pa športni del naštimat v čisto ležeči položaj. Tko da bom zelo hvaležna za kakšen nasvet, izkušnjo.




BLAŽIKA -> RE: Športni del vozička (27.5.2007 12:15:38)

Mi smo jo dali pri treh mesecih že kar v športni del in je bilo super.




ana b -> RE: Športni del vozička (27.5.2007 14:02:44)

Naš rojen junija ni bil nikoli v košari, direktno v športnega, ki je bil poležan v popolnima vodoravno. Kar pogumno!




tančica -> RE: Športni del vozička (27.5.2007 17:09:53)

Tudi moj je star 2 meseca in sem ga položila že v športni del, mu je prav fino...ni tako vroče, bolj prostorno in tudi malo več vidi že...kar pogumno ti tudi jaz rečem.Spodaj sem položila samo še dekico da ga ne žuli ta blago.




Bubilu -> RE: Športni del vozička (27.5.2007 19:51:23)

Hvala! Se bom opogumla.




eya -> RE: Športni del vozička (27.5.2007 22:32:17)

Pri 5ih mesecih smo ga dali v športni del.




gogi73 -> RE: Športni del vozička (28.5.2007 9:56:22)

Ojla!

Mi smo ga dali v športni del pri 4 mesecih, pa je bilo prehitro, mu ni pasalo ne ležanje ne nič.
Potem sva dala na voziček kar avtosedež in je užival, zdej pa, ko je že večji, pa se je nekako navadil na športni del, tako da...če mene vprašaš, se ti nikamor ne mudi.
Vozi ga še v košari, dokler ne bo sedel vsaj ob opori ali dokler ne bo kolikor toliko stabilen. Pa obleči ga v kratke hlačke, majčko in mu ne bo prevroče. Pokrivat pa ne rabiš pri takšni vročini.




livia -> RE: Športni del vozička (28.5.2007 14:43:20)

Malo pred tretjim mesecem, saj je bila tako firbčna, da ni hotela ležat v tisti košari, ampak je hotela gledat ven. Sicer je bil naslon čisto ležeče ali pa samo na prvi stopnji.




Lejci -> RE: Športni del vozička (28.5.2007 14:51:07)

ojla,

jaz sem mojo tut že pri 2. mesecih iz košare v športni del prestavla.  Prej je na sprehodih ali spala ali tulila, ker ni nič vidla in je blo kr zoprno jo skos ven dajat in nosit, da ona okoli glda. 

Ko sem jo dala v športni del, ki se poleže, je bla čist druga zgodba. sprehodi so dejansko začeli bit prijetni. Sem pa tudi podložila dekico, pa je blo. Zdej, pri 3. mesecih si pa sploh ne predstavljam, da bi še bla v košari.

LP




beki24 -> RE: Športni del vozička (29.5.2007 19:43:38)

pri 3 mesecih! Je pa soseda vprašala pediatrinjo, ko je njena imela 2 meseca, če ji lahko dvigne malo naklon, pa je rekla, da lahko!




ZALA ADL -> RE: Športni del vozička (29.5.2007 21:54:17)

Malo pred tretjim mesecem, saj je bila tako firbčna, da ni hotela ležat v tisti košari, ampak je hotela gledat ven. Sicer je bil naslon čisto ležeče ali pa samo na prvi stopnji


Enako! So pa postali sprehodi veliko bolj zanimivi, ko je začela sama sedeti. Sedaj prečekira vsakega od vrha do tal.




Stran: [1]