Mehki otroški sandali-večje številke (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Adelina -> Mehki otroški sandali-večje številke (24.5.2007 13:00:04)

Torej mene pa zanima, a se večje sandale (od št. 27 naprej) še dobi z mehkim (upogljivim) podplatom? Jaz kar sem gledala, se mi niso zdeli ne vem kako mehki. A ve še gledate na to, ko so otroci večji ali je to bolj pomembno le pri majhnih otrocih, ki šele shodijo. Sem gledala tisto temo o zaprtih sandalih, kjer ste nekatere kupile v Turbo schuh. Ko sem bila jaz tam (okrog 3 tedne nazaj), so bili sami s trdim podplatom, pa zdej ne vem a so vsi večji sandali takšni. Hvala za kakšno informacijo!




honey -> RE: Mehki otroški sandali-večje številke (24.5.2007 13:55:02)

Jaz nikoli nisem gledala na to, ali je podplat upogljiv ali ne. Glavno mi je, da so čevlji lahki, udobni in usnjeni.




al1* -> RE: Mehki otroški sandali-večje številke (24.5.2007 13:56:42)

Recimo Superfit ima tudi velike številke - moja dva imasta letos oba superfitove sandale - meni se zdijo zelo mehki. Imata pa številki 26 in 33.




Anonimen -> RE: Mehki otroški sandali-večje številke (24.5.2007 13:57:34)

Jaz sem jih kupila v Turbo shuh in to št. 30 ali koliko že, pa so kar mehki. Jaz še vedno gledam na to, da so čimbolj mehki, čeprav je tamau star 5 let. Iam pa ene Merelke, ki so trdi kot ****, to je pa tudi res. Tako da kakor kdaj.
Smo zadnjič o tem spraševali pediatrinjo in ni nič rekla, da zdaj pa to ne bi bilo več pomembno.




Stran: [1]