Dojenje in kri (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Anonimen -> Dojenje in kri (23.5.2007 20:27:14)

Saj nisem vedela kak naslov dati, zanimajo me podobne izkušnje, če jih imate morda. Ali je možno, da imam ragade, ne da bi vedela? Ne da bi me karkoli bolelo? Ali da otrok ko se doji spije malo krvi zraven, ne da bi jaz to sploh kdaj opazila?
Dvakrat mi je namreč že bruhnila rjavo kri, obakrat na prazen želodček, torej samo kri in slino, brez mleka.  Njen hemoglobin je nadpovprečno super, pediater pravi da ni možno da bi bila njena kri. Pa sej vem da ni, mala lepo napreduje na teži, apetit ima, živahna je normalno.
Zanima me samo, če je katera imela podobno izkušnjo, torej da bi otrok popil zraven kri, pa niste opazile niti na blazinicah za prsi recimo, nič.




ajdaN -> RE: Dojenje in kri (23.5.2007 21:27:30)

Je možno!

To se je meni zgodilo naslednji dan ko sva prišli iz porodnišnice. Da o paniki ne govorim[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Smo takoj leteli k pediatru in naprej na pediatrično in niso mogli nič ugotoviti, na mojih bradavicah ni bilo nič videti. Ker je bila mala živahna in se je normalno odzivala, so naju spustili domov.

Nasledni dan sem si mleko pumpala in pri tretjem pumpanju mi je bradavica malenkost zakrvavela - ravno toliko da sem videla da je to-to. V mleku ni bilo videti nič.




Seven* -> RE: Dojenje in kri (23.5.2007 21:29:59)


IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Saj nisem vedela kak naslov dati, zanimajo me podobne izkušnje, če jih imate morda. Ali je možno, da imam ragade, ne da bi vedela? Ne da bi me karkoli bolelo? Ali da otrok ko se doji spije malo krvi zraven, ne da bi jaz to sploh kdaj opazila?
Dvakrat mi je namreč že bruhnila rjavo kri, obakrat na prazen želodček, torej samo kri in slino, brez mleka. Njen hemoglobin je nadpovprečno super, pediater pravi da ni možno da bi bila njena kri. Pa sej vem da ni, mala lepo napreduje na teži, apetit ima, živahna je normalno.
Zanima me samo, če je katera imela podobno izkušnjo, torej da bi otrok popil zraven kri, pa niste opazile niti na blazinicah za prsi recimo, nič.



Poskusi si s pumpico crpat mleko. Takrat se bo tocno videlo kako in kaj. Meni je kri brizgala namesto mleka. Prav nesramno grd prizor.

Ce imas ragade lahko mirno naprej dojis. Sploh ce te ne boli. Bodi pa pazljiva in dobro neguj bradavice.




Anonimen -> RE: Dojenje in kri (23.5.2007 21:33:38)

Ne Seven, dvakrat sem že v laboratorij dala mleko, pa ni blo krvi. Sam je rekel pediater, da ni zato, ker enkrat je drugič pač ni. Zanimalo me je samo, če se je kateri zgodilo na isti način kot pri meni, torej da NI opazila in da je otrok bruhal rjavo kri brez mleka.




Seven* -> RE: Dojenje in kri (23.5.2007 21:48:53)


IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ne Seven, dvakrat sem že v laboratorij dala mleko, pa ni blo krvi. Sam je rekel pediater, da ni zato, ker enkrat je drugič pač ni. Zanimalo me je samo, če se je kateri zgodilo na isti način kot pri meni, torej da NI opazila in da je otrok bruhal rjavo kri brez mleka.


Hecno. Bodi pozorna..




Stran: [1]