|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolike oz. krči
22.10.2004 19:58:36   
vesni
Pozdravljene mamice! Mene pa zanima kako je bilo pri vaših dojenčkih s kolikami. Imam 1 mesec starga sina pa se bogi tko joka po 3 ali 4 ure skupaj pa čist rdeč je pa tko zmatran pa še zmeri joka pa po laskih je čist mokr pa me zanima če je to normaln me že kar mav skrbi ta dolgotrajen jok. Poj pa zaspi pa spi 4,5 urc skupaj k se tko namatra.

Hvala za odgovore pa lepo crkljajte svoje malčke
:sloncek:LP Vesni:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kolike oz. krči
22.10.2004 20:08:17   
BARBARA R.
Ojla!
Glede na to kako ga mučijo krčki,veliko spi.Pri naši Kristini se je zadeva vlekla nekje do 3. meseca in malo več.Prespala je samo noči drugače pa smo jo cele dneve prenosili.Pa pravijo da je pri deklicah manj teh težav!?!
Masirat trebušček v smeri urinega kazalca.Mazati s sivko,......takšne stvari naj bi pomagale.
Naj se stvari čimprej umirijo!

:muca:

(odgovor članu vesni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kolike oz. krči
22.10.2004 20:15:25   
VALENTY
Mi smo naši pupi dajal kaplijice sab-simplex.Od začetka je blo o.k. pol pa ni več prjel.Je mela skoz krče,podnev in ponoč do3 mes.,smo jo po rokah nosil.BAje pomaga tud komarčkov čaj ali pa janež s kumino in malo majarona.Baje,da pomaga tudi lovorjeva krema (ne vem točno) in brinjevo olje,pa masaža.
Upam,da bodo krčki hitrominili,da se revček ne bo preveč matral.

(odgovor članu vesni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kolike oz. krči
22.10.2004 21:37:32   
Nogavička
Naša Hana je imela krče od začetka do nekje treh mesecev pa še malo in sicer po vsakem dojenju. Bilo je kar hudo a smo nekako preživeli.

Želim vama, da čimprej izzvenijo.

Tea

(odgovor članu vesni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kolike oz. krči
22.10.2004 23:15:37   
Bela
Naš Borček je imel tudi zelo hude krče. Edina stvar, ki mu je zares pomagala, je bila, da sem se ulegla na posteljo, si podložila hrbet z pouštrom in prislonila otročička name, tako, da je ležal s trbuščkom na meni.
To mu je zares pomagalo in ga pomirilo, ker je tako čutil varnost, ki mu precej omili bolečino.
Na ta način čuti tudi utrip srca, ki ga zelo pomirja, pa tudi me počivamo.

Jast svetujem vsem mamicam, ki imajo probleme s krčki, da
poskusijo tako in to čimprej.

Že takoj po rojstvu si otroka polagajte na prsa, predsvsem pa pri krčih, devet mesecev je poslušal utrip vašega srca in bil na varnem v vašem trebuščku, naj bo tako tudi naprej, stisnitega k sebi in mu pomagajte .

LP:angel:

(odgovor članu vesni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kolike oz. krči
23.10.2004 9:33:15   
beti 1
Nam je pa najbolj pomagala topla blazinica na trebušček, pa seveda stisnit ga k sebi.
lp
beti 1

P.s.: se je pa tudi naš tko drl, saj od začetka je res neznosno hudo, potem pa se nekako navadiš. Še vedno seveda narediš vse, da bi mu zadevo olajšala, pa malo lažje mu je, po mojem, tudi če čuti, da si ti mirna.

(odgovor članu vesni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kolike oz. krči
25.10.2004 7:32:17   
ZARA
oj vesni... citiram iz ene brosurice,ce te bo to kej pomirilo:
- dojencek s krci ali kolikami glasno joka,je nemiren,krci kolena,pogosto ima vetrove in se ga ne da potolaziti.Joka lahko do dve ali tri ure skupaj,med jokom pa hlastno isce bradavico ali dudo,ki pa jo ze v naslednjem trenutku zavrne.
Vcasih mu uspe zadremati za nekaj trenutkov a se prav kmalu predrami s hudim jokom.Le zacasno mu odleze po odvajanju blata in zraka...
Aja jst sem Zari dajala ene kapljice,ki se lahko kupijo samo v Trzicu (Gorenjska) in jih delajo sami v privat lekarni...Zari so zelo pomagale...no sej nevem kaksnih hudih krcev spet ni imela...drugac ji je pa pomagal,ce je lezala na trebuscku in kadar sem ji ga masirala...

paapaa:rozica:


(odgovor članu vesni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!