Lupinica oz. avtosedež (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Babsy -> Lupinica oz. avtosedež (22.10.2004 19:19:16)


Živjo!
;)
Za prevažanje v avtu imamo lupinico Peg Perego, ki sem jo dobila od prijateljice. Uporablja se za dojenčke do 13 kg. V avtu se obrne nazaj. Jaz otročka večinoma prevažam zadaj, če ima avto air bag, če pa nima, ga lahko daš tudi na sprednji sedež. Me pa zelo moti, da je sedež obrnjen nazaj, ker otroka ne vidim v ogledalu in se moram ustaviti, da ga preverim. Je takšna lega normalna pri takih sedežih?
Kakšnega uporabljate pri vas?

Hvala in lp
Babsy

:duda:




Nogavička -> Lupinica oz. avtosedež (22.10.2004 19:28:26)

Ja taka lega je normalna za lupinice. Se pa dobi nekakšno ogledalo, ki ga pritrdiš na zadnjo šipo in potem vidiš otročka v vzvratnem ogledalu. Povprašaj na kakšni večji bencinski črpalki ali v trgovini z avtodeli.

L.p.

Tea




Dadi -> Lupinica oz. avtosedež (22.10.2004 19:42:41)

Ja mi mamo tudi takšen stolček, pa še air bag spredaj. No jest jo dam sedet na desno stran sedet pa jo malo lažje vidim.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.10.2004 19:54:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kimi -> Lupinica oz. avtosedež (22.10.2004 20:38:28)

Otroček se vozi rikverc, ker ima slabo razvite vratne mišice in ob primeru trčenja gre glava nazaj, če bi šla naprej bi bilo lahko kritično. No moj na srečo vedno spi ko se vozimo




Abby -> Lupinica oz. avtosedež (22.10.2004 22:16:55)

Do enega leta je pač problem, ker naj bi vedno bil nekdo zadaj z otročkom, tako da mamica in otroček sama ne moreta hoditi na ne vem kakšne izlete. Mi smo itak hodili več ali manj samo v posvetovalnico in na obiske k tečnim moževim sorodnikom. :grrr:
Zdaj si pa s hčerko še dajeva duška in hodiva same na nakupovalne izlete ipd., preden pride dojenček, ker potem bova spet dobre za 1 leto.




Stran: [1]