|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Okulist v v Mariboru
22.5.2007 10:53:20   
majas
Ve kater amogoče svetovati kateri oklist v Mariborju je super za take male? Imave napostnico pa sve dobile par naslovov zdaj pa nevem kam poklicati!

- H. POTRIČ (Ul.heroja Tomšiča 3)
- N. GOLOB FOŠNARIČ in M.KANCLER (Cankarjeva 6)
- S. JURINECVAJDA (Moše Pijade 20)
- B.VOLK KOMOVEC (Vošnjakov 2-4)

Hvala vam!


< Sporočilo je popravil Seven RR -- 22.5.2007 21:35:08 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: okulistv v Mariboru
22.5.2007 13:25:05   
milla
Mi smo bili pri dr. Kanclerju, ker je imel malček zamašen solzevod. Kljub gužvi so nas vzeli takoj naprej, vsi so bili zelo prijazni, posebej dr. Kancler.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: okulistv v Mariboru
22.5.2007 15:11:50   
Anonimen
jaz bi ti pa predlagala, da gresta v NM k dr.Pušniku! Ta je res full dober! je tudi kirurg, tako da je 2v1 user posted image

No sicer vem da je NM kar daleč, pa vseeno...

LP

(odgovor članu milla)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: okulistv v Mariboru
22.5.2007 21:16:06   
MINEJA
Sama sem hodila k dr. Golobovi, pa vsa moja žlahta ... Vsi zadovoljni - strokovnjakinja ni kaj!

LP!

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: okulistv v Mariboru
22.5.2007 21:17:11   
klaja
S tamalo sma bili pri Kanclerju in mi je bil vredu. Edino čakalna doba je dolga, zato malo pokliči okoli, kje te bodo najhitreje vzeli. Ker če se ne motim naročajo za skoraj pol leta naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?