[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.5.2007 20:19:10)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




bskrle -> RE: ZD Kamnik - kateri pediater? (19.5.2007 20:33:13)

Kot vem so vsi 3je hudo zasedeni, boš morala imeti res srečo, če te vzamejo.




poška -> RE: ZD Kamnik - kateri pediater? (19.5.2007 22:08:56)

v ZD kamnik pride nov pediater,  no mogoče je že, drugače imamo mi dr. bernotovo in sem zadovoljna. priporočil jo je primoza, baje pa je dober tudi dr. bernik. če pokličeš v zd ti dajo glavno sestro v pediatriji in ti ona lepo vse razloži

navdušena sem nad naročanjem in svetovanjem (pokličeš po telefonu) in v čakalnici čakaš nekaj minut. zdravnica govori zelo strokovno (rada imam podrobnosti) in je zelo prijazna do otrok - res pohvalno




abi -> RE: ZD Kamnik - kateri pediater? (19.5.2007 22:56:09)

Midve z [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] imava dr. Novaka in sem zelo zadovoljna, je pa res kar zaseden.




karin. -> RE: ZD Kamnik - kateri pediater? (20.5.2007 17:42:17)

predlagam dr.Novaka, samo bernotove in ftičarjeve ne, pri njima pogosto prihaja do malomarnosti, ogromno pomembnih stvari spregledata,...




Nika27 -> RE: ZD Kamnik - kateri pediater? (23.5.2007 7:46:08)

Moja dva mulčka sta oba pri dr.Novaku in sem ful zadovoljna z njim. Bernotova je mojega bratranca tako dolgo zdravila za prehlad, da je pristal v bolnici na aparatih (star je bil 3 mesece), še eni sorodnici pa je rekla, da ima virozo (ki se je vlekla 4 mesece), v resnici je mela pa pljučnico. Ampak to sta verjetno osamljena primera??




urskas -> RE: ZD Kamnik - kateri pediater? (23.5.2007 13:25:20)

baje pride v Kamnik dr. Caserman.
jaz sem bila v Vrhniki z njim zelo zadovoljna, škoda le, ker je šel stran.

LP




Stran: [1]