|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: velikost otroka
18.5.2007 12:33:50   
sova
user posted image Živjo nosečnice!

Sem v 33 tednu in me je ginekolog kar mal prestrašil, ko je izjavil, da ima moj otrok malo preveliko glavo za ta teden in sicer obseg glavice je 32!!!

Potem pa sva z partnerjem risala na grafu v materinski knjižici, pa se mi zdi da je to ravno pravšnja velikost! Sedaj pa nevem ali se je on zmotil ali pa sva midva narobe narisala na grafu.
ali mogoče kaj veste o tem oz. imate kakšne izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost otroka
18.5.2007 12:42:01   
Maleal
Kakšne pa so ostale mere,teža in velikost ploda?Koliko pa si noseča po UZ,je možno da si več?Pa samo to ti je rekel g.da je prevelika glavica,nič druga,nisi zahtevala nobenga pojasnila?Jaz sem rodila v 39 tednu in je imela obseg 32,prvi otrok pa 34.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu sova)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost otroka
18.5.2007 12:49:20   
eva1
Imarcel-kašni lepe bučke-sploh za rodituser posted image , moja je imela v 39 tednu obseg 38user posted image user posted image
Ja pri meni je v drugi nočnosti skoz bila glavica malo večja...v 32/3 tednu je bil obseg glavice 32, v 37 tednu pa  34, no kot sem napisala v 39 rojena z obsegom 38cm! Men so rekli, da ni nič narobe, da ima samo malo večjo bučko..no ja pa 2 ure sem potiskala, dokler glavica ni bila že toliko odtečena da so me kr ornk prerezal, da smo jo dobili vnuser posted image


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost otroka
18.5.2007 13:10:30   
FLASK_A
Joj, eva... Najin/a nagajivček/ka je imel/a v 35.T obseg glavice 34cm. Sicer to ni narobe, ker je s celim telesom v sorazmerju, ampak mi pa res ne bo fajn da me bojo po dolgem in širokem porezali, da bo šel otrok venuser posted image  Upam, da bo šlo...

Drugače pa sova, poglej res še druge mere in jih vriši v materinsko, pa boš videla rezultat. Najin otroček je v mejah, vse mere pa so nad sredinsko črto. To pomeni samo to, da je glavica z ostalim v sorazmerju in da je otrok večji od povprečja... Toliko ti lahko povem jaz. Ko bom rodila, pa še kaj večuser posted image

< Sporočilo je popravil nikical -- 18.5.2007 13:11:45 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikost otroka
18.5.2007 13:12:54   
janja
eva1 si se mi kar zasmilila - 38 cm user posted image . Naš je imel v 42. tednu obseg 36 cm, pa sem se raztrgala in bila še prerezana. Pa še 3 šive sem dobila na MV.

Tako da, sova ne skrbi. user posted image  Mogoče pa glavica ne bo več tako zrasla, sicer pa noben otrok še ni ostal notri. Je pa odvisno tudi od tega kako široko medenico imaš.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikost otroka
18.5.2007 14:08:47   
Anonimen
Sova, boš imela pa lep porod - brez šivov! Jure je imel tudi samo 34cm, ko je bil rojen - 6 dni čez rok, pa sem zato brez enega šivčka.user posted image Mi pa ni nikoli vsaj gled obsega glavice težila, le to daje premajhen in prelahek, pa se je rodil s 53cm in 3490g!

Tile UZ so za jemat bolj z rezervo!

(odgovor članu janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikost otroka
18.5.2007 14:20:16   
corfu
Rodila sem dva dni čez rok, obseg glavice ob rojstvu je imel 34cm, je pa skoz govorila, da je majhen in ima majhen obseg trebuha, tako, da sem bila že čist na koncu z živci. Rodil se je 3300 težak in 53 cm dolg. Meni se ni zdel ne premajhen ne presuhuser posted image

Ne jemat vsega dobesedno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikost otroka
18.5.2007 16:21:46   
lunca2
Jaz sem imela UZ v 33 tednu in je imel obseg glavice 33, težak pa je bil 2186 g, velik pa je rekla da je nekje 45 cm.  Rekla pa je da je to vse uredu.


< Sporočilo je popravil lunca2 -- 18.5.2007 16:23:23 >


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikost otroka
18.5.2007 21:27:44   
beki24
no o rezanju
moja je imela  z dopolnjenimi 38t ( se je rodila takrat), 32 cm obseg glavice, 47 cm in 2570g- pa so me kar fino prerezali, rezultat je bil ta, da je potem cela naenkrat ven padla, ne samo glavauser posted image user posted image ( mudilo se jim je, ker nas je veliko rojevalouser posted image )
















_____________________________



(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?