Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Družba VALICON za podjetje MERCATOR izvaja raziskavo na temo prehrambene linije LUMPI. Iščemo mamice, ki imajo otroka starega od 0-6 leta in kupujejo LUMPI-jeve izdelke, da bodo z izkušnjami, mišljenji in predlogi, pomagali našemu naročniku izboljšati njegove storitve. Raziskava poteka v obliki diskusij, ki se odvijajo v četrtek 17.5 ali petek 18.5. Diskusija traja do dve uri za sodelovanje pa boste prejeli bon za Mercator v vrednoti 20€. Če vas sodelovanje zanima pišite na mirnal@cati.si