Neva6 in Katja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Donja -> Neva6 in Katja (18.10.2004 8:22:23)

Sem prebrala, da imata danes kontrolo s Timijem. Javita kaj so rekli. Upam da bo vse ok.
:angel::sloncek::muca::kuza::pujs:




malika -> Neva6 in Katja (18.10.2004 9:32:52)

Joj jaz tudi upam, da ni nič hudega. :angel:




KATY&TIMMY -> Neva6 in Katja (18.10.2004 15:03:30)

ciao!definitivnega še ne vemo nič,je pa bila alergična reakcija saj je iz prvih krvnih izvidov "ena" vrednost povišana (ne spomnim se katera:ups::ups: )ki kaže da je bila alergija.ostali izvidi,bolj natančni,morajo pridet iz LJ.,v roku 2 tednov:zmeden2::zmeden2:.je pa dosti boljši :bravo::bravo:9nebesa9nebesa,tako da je bila tudi zdravnica zelo zadovoljna.:) moramo pa še naprej jemat zdravila in bit na strogi dieti,tudi jaz ker ga dojim :(:(( .so mu pa ugotovili rahlo slabokrvnost :( ,in moramo kupit zdravila v italiji,saj mu naš ferum lek povzroča drisko in krče.:(:(( .no zdaj pa moramo čakat,da sploh zvemo kaj mu je to povzročilo.najbolj važno pa je da je ta hujše mimo in si lahko vsaj malo oddahnemo.:bravo::bravo:9nebesa9nebesa



lp,KATJA,neva6 in Timothy:morje::morje::muca::kuza::muca::kuza::sloncek::sloncek:




Donja -> Neva6 in Katja (19.10.2004 7:35:31)

Hvala bogu, da ste iz tahujšega:bravo:. Saj ko potem zveš kah je narobe oz. kaj je povzročitelj, je dosti lažje. Upam, da bodo izvidi čimprej in čimlepši. Vsem :rozica::rozica::rozica:

Lp :miska::kuza::muca::pujs:




Stran: [1]